שתף קטע נבחר

ראשל"צ: אלפי כדורי אקסטזי נתפסו בבית כנסת

עבריינים מראשון לציון מצאו מקום מסתור מקורי ל-6,000 כדורי אקסטזי שתכננו למכור: בית הכנסת השכונתי. שוטרים שפשטו על המקום מצאו את הסמים מוסתרים בתקרה ובשירותים

ספרי קודש וכדורי אקסטזי: כ-6,000 כדורי אקסטזי ואקדח נתפסו בפשיטה משטרתית שנערכה במתחם בתי כנסת בשכונת שיכון המזרח בראשון לציון. בלשי היחידה המרכזית שקיבלו מידע מודעיני על הסמים באזור, מצאו אותם מוסתרים בכמה מקומות בתוך בית כנסת בשכונה. כעת מחפשת המשטרה אחר החשודים בהחזקת הסמים והסתרתם.

 

המידע על הסמים הגיע לידי רכזי המודיעין של היחידה המרכזית במחוז לפני כמה ימים. על פי המידע, חבורת עבריינים ניצלה מקומות המשמשים אחרים לתפילה כדי להסתיר את פעילותם הפלילית. 

 

בעקבות כך הוציאו בלשי היחידה צו חיפוש למתחם בתי הכנסת ברחוב שבטי ישראל שבשיכון המזרח. כשהגיע צוות הבילוש, בראשותו של פקד שלומי אנג'ל לבית הכנסת, היה גבאי בית הכנסת שמח לראות אנשים בלבוש אזרחי שבאו להתפלל. רק כשהציגו בפניו את צו החיפוש הבין הגבאי שמדובר בבלשים שהגיעו למטרות אחרות לגמרי.

 

הבלשים נכנסו לתוך אחד מבתי הכנסת, ומצאו בתוך התקרה האקוסטית תיק ובו מוסתרים כ-3,000 כדורי אקסטזי ואקדח גנוב. בבית כנסת סמוך

באותו המתחם נמצאה כמות דומה של כדורים כשהיא מוסתרת בתוך השירותים.

 

ביחידה המרכזית הביעו סיפוק גדול מאוד מהמבצע, ומתפיסת כמות כה גדולה של כדורים שהיו ככל הנראה מיועדים למכירה במסיבה שתוכננה לימים הקרובים. כעת מנסים החוקרים לנסות לעלות גם על עקבותיהם של האנשים שהטמינו את הסמים בתוך בית הכנסת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים צח
אקסטזי. הוסתר בתקרה ובשירותים
צילום: חיים צח
מומלצים