שתף קטע נבחר

"סוכן הדוגמניות" הואשם באונס ובהטרדת צעירות

דוד בן-עמי, תושב ירושלים בן 46, נהג הציג את עצמו כצלם וכסוכן בפני נערות שביקשו לממש את חלום הדוגמנות שלהן. אחרי שהיה מצליח לפתות את הצעירות, היה מכריח אותן לקיים עמו יחסי מין תוך שהוא מאיים עליהן

לבית המשפט השלום בירושלים הוגש הבוקר (יום ב') כתב אישום נגד הצלם והסוכן דוד בן-עמי, בחשד שאנס, הטריד מינית וביצע מעשים מגונים בצעירות בנות 18-22 שביקשו לממש את חלום הדוגמנות שלהן. 

 

בן-עמי, תושב העיר בן 46, נעצר על ידי חוקרי מפלג התשאול במשטרת ירושלים בחודש שעבר בתום חקירה סמויה שנמשכה כשלושה חודשים. על פי החשד, במהלך שלוש השנים האחרונות ביצע בן-עמי מעשה אונס אחד ובארבעה מקרים נוספים הטריד מינית או ביצע מעשים מגונים. 

 

מכתב האישום שהוגש על-ידי נציגת הפרקליטות, עירית אבולעפיה, עולה כי בן-עמי נהג להציג את עצמו כסוכן דוגמניות וכך הצליח לשכנע את הצעירות להגיע לביתו. באחד המקרים אמר בן-עמי לנערה בת 17 כי יוכל להפוך אותה למפורסמת וכי יש לה פוטנציאל להשתלב בעבודה. לאחר שהגיע לדירתו, החל בן-עמי לחבק ולנשק את הנערה, השקה אותה באלכוהול ולאחר מכן הפשיט אותה ואנס אותה ללא הסכמתה.


בן-עמי מובא לבית המשפט, היום בירושלים (צילום: גיל יוחנן) 

 

הפרקליטות טענה בכתב האישום כי מחודש ספטמבר 2006 ובמהלך שנת 2007 הגיעה הנערה על-פי הוראתו של בן-עמי לדירתו שלוש עד ארבע פעמים בשבוע, שם היה מקיים איתה יחסי מין שלא בהסכמתה. בן-עמי אף הציג את עצמו בפניה כמי שמכיר עבריינים רבים וזאת על מנת להטיל עליה אימה.

 

במקרה אחר אמר בן-עמי לנערה אחרת כי עליה לדעת שבתחום הזה צריך להיות "עם ראש פתוח", תוך שהוא רומז לה על כך שעליה לקיים עמו יחסי מין.

בן-עמי הזמין את הנערה לדירתו תוך שהוא מציג את עצמו כצלם של חברת אופנה. השניים קיימו יחסי מין מלאים במשך כשנתיים.

 

בן-עמי צילם את הנערה והכין לה תיק צילומים כחלק ממצג השווא. בשלב מסוים החל לאיים על הנערה כי אם לא תיענה לדרישותיו ישרוף את ביתה ויפגע באמה. בכתב האישום מפורטים עוד כמה מקרים בהן התעלל בן-עמי מינית בצעירות - בכל המקרים תוך שהוא משתמש באותן שיטות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בן-עמי. הציג לנערות מצג שווא
צילום: גיל יוחנן
מומלצים