שתף קטע נבחר

אישום: המשפט התעכב - תוקף הילדים פעל שוב

בשנת 2006 הוגש כתב אישום נגד נחמן וינר, בגין ביצוע מעשה מגונה בילד. ההליך המשפטי בעניינו התעכב, ולטענת הפרקליטות הוא הספיק לתקוף ילד נוסף בבית כנסת

ההליכים בבית המשפט עוכבו והילדים שילמו את המחיר. פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (ב') לבית משפט השלום כתב אישום מתוקן נגד נחמן וינר (27) בגין ביצוע מעשים מגונים בקטינים. נגד וינר הוגש בעבר כתב אישום בגין ביצוע מעשה מגונה בקטין אחד, אך בזמן שההליכים בעניינו התעכבו הוא הספיק לטענת רשויות החוק, לבצע שוב את זממו.

 

מכתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד שלומית בן יצחק, עולה כי וינר תושב מודיעין עילית, עבד בשנת 2004 בחנות ספרים בשכונת מאה שערים בעיר. בזמן עבודתו במקום הוא נפגש עם ילד בן 10, שהגיע לקנות ספר תורה עם אביו. 

 

כאשר חזרו השניים לביתם גילה האב, כי ספר התורה פגום ושלח את בנו שוב לחנות. לטענת הפרקליטות, כאשר הגיע הילד לבדו הכניס אותו וינר למחסן וביצע בו מעשה מגונה.

 

האירוע השני בו מעורב וינר התרחש ביולי 2007. לאחר צאת השבת

פגש הנאשם ילד כבן 12 בבית כנסת של חב"ד בקריית ספר. וינר הציע לו ממתקים ושאל לשמו ולמקום מגוריו. בהמשך הוא הציע לילד לקרוא עמו תהילים.

 

מכתב האישום מתברר, כי וינר לקח את הקטין למטבח של בית הכנסת, כאשר יתר המתפללים עזבו את המקום. בהמשך הוא הרים אותו וביצע בו מעשה מגונה. לאחר מספר דקות הניח וינר לקטין, נתן לו שתיה וממתקים ואמר לו כי אם הוא רוצה בכך הוא יוכל להגיע בכל יום שבת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים