שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בית משפט מינה מפרק זמני לחברת דפוס קל
  את הבקשה למציאת מפרק זמני לבית הדפוס התל-אביבי הוותיק הגישו כ-25 מעובדי הדפוס, שטענו כי לאחרונה נכנסה החברה לקשיים כלכליים, שכתוצאה מהם לא שולמה לעובדים משכורת חודש אוקטובר

  בית המשפט המחוזי בת"א מינה היום (ד') מפרק זמני לחברת דפוס קל מתל אביב. בכך נעתרה השופטת ורדה אלשייך לבקשת כ-25 מעובדי הדפוס שביקשו, באמצעות עוה"ד אלון הורנשטיין וגלילה הורנשטיין, למנות מפרק לבית הדפוס.

   

  העובדים טענו כי לאחרונה נכנסה החברה לקשיים כלכליים שכתוצאה מהם לא שולמה לעובדים משכורת חודש אוקטובר. לטענת העובדים החוב כלפיהם נאמד בכ-1 מיליון שקל. "במהלך התקופה שקדמה להגשת בקשה זו חדלו ספקים חיוניים לספק לחברה חומרי גלם לצורך תפעולה השוטף וזאת לאור העובדה כי לא נפרעו תשלומים המגיעים להם בגין הספקת חומרי גלם לחברה", נטען בבקשה.

   

  לטענת העובדים שהגישו את הבקשה, ב-11 בנובמבר נערכה אסיפת עובדים שבמהלכה הודיע כביכול המנכ"ל כי אין באפשרותו לשלם את שכר העובדים.לטענת העובדים ב-12 בנובמבר הוצאו כל המערכות הממוחשבות והאנלוגיות ממחלקת קדם הדפוס של החברה - ציוד ומערכות שבלעדיהן לא ניתן להפעיל את בית הדפוס באופן עצמאי.

   

  "על דלתות מפעל החברה מתדפקים יום ביומו ספקים התובעים את הכספים שהחברה חייבת להם. יצוין כי אף זומנה המשטרה באחד המקרים בכדי להגן על המנכ"ל. נכון ליום הגשת בקשה זו מפעל החברה אינו פועל וזאת למרות שהעובדים מגיעים בכול יום לעבודתם באופן רגיל ומסודר", נטען.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים