שתף קטע נבחר

נערים גנבו טלפונים באיומים ומכרו לפיצוצייה

חבורת עבריינים צעירים נחשפה בראשל"צ. לפי החשד, תשעה נערים איימו על בני גילם, ובעל פיצוצייה קנה מהם את הטלפונים היקרים שנגנבו. 67 מכשירים גנובים נמצאו

נערי הפשע של העידן הסלולרי: משטרת ראשון לציון עצרה היום (א') תשעה נערים, שחשודים כי הטילו אימה על בני גילם ושדדו מהם את מכשירי הטלפון הנייד. על-פי החשד, החבורה פעלה בשיתוף עם אחת הפיצוציות בעיר, ומכרה לה את המכשירים הגנובים. 67 כאלה נמצאו בחיפוש בפיצוצייה.

 

חשיפת החבורה ארכה מספר חודשים. בסביבות חודש אפריל החלו להתקבל בתחנת משטרת ראשון לציון תלונות של עוד ועוד הורים לילדים, שהתלוננו על גניבת מכשירי הסלולרי של בניהם. כל אותם נערים סיפרו סיפור דומה, לפיו ניגשו אליהם בני נוער בגיל 16-17 - בכל פעם בהרכב שונה - ובאיומים היו דורשים מהם את הטלפונים.

 

לרוב הייתה החבורה מאתרת את הילד שמחזיק במכשיר יקר, אורבת לו עד שיגיע למקום מבודד - ואז מבצעת את זמנה. החשודים, תשעה במספר,

 מצאו גם דרך מהירה להיפטר מהמכשירים שגנבו, באמצעות מכירתם לבעל פיצוצייה. אותו סוחר היה רוכש מכשירים ששוויים מגיע לאלפי שקלים בכמה מאות, ואחר כך על פי החשד היה מגלגל אותם ליד נוספת.

 

כך, במשך כארבעה חודשים, פעלה חבורת הנערים העבריינים. בימים האחרונים הצליחו בלשי המשטרה לאסוף מידע על התשעה, ולאחר שארבו להם במספר מקומות בעיר - עצרו אותם, והם יובאו בהמשך לבית משפט השלום בעיר להארכת המעצר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חיפשו את המכשירים היקרים (ארכיון)
מומלצים