שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  איך מחלצים את הפקק מהצומת

  צומת הרחובות יגאל אלון ודרך השלום מוכר היטב לתושבי תל-אביב. את הכאוס היומיומי שם, אף אחד לא יכול לפספס. וכמו תמיד, קצת יותר מחשבה ואכפתיות, היו מסדרים לנו חיים טובים בהרבה

  לא בטוח שהפקק היומיומי בצומת הרחובות יגאל אלון ודרך השלום הוא הגרוע ביותר בכבישי ישראל. אבל קשה להניח שיש קבוע ממנו. כמעט יום יום במהלך העשור האחרון, הצומת העירוני החשוב הזה פקוק במשך שעות ארוכות. לכך תורמים ללא ספק נהגים חסרי אכפתיות, אבל גם היעדר תמרור מתאים והתאמה לצרכי התנועה של העידן הנוכחי. מכל כיוון שמגיעים לצומת הזה, ניכרות בעיות בשילוט, תמרור וסימון הכוונה ראוי.

   

  חשוב מכל, הצומת הזה נסתם מדי יום בשעות העמוסות, מבזבז אין ספור שעות עבודה ופנאי חשובות. מה עושה העירייה כדי לשפר את המצב? ב-10 השנים האחרונות, פחות או יותר כלום.

   

   

   

  תגובת עיריית תל אביב-יפו: לאחרונה סיכמה העירייה עם משרד התחבורה על המשך פרויקט מחלף השלום, שביצועו יפתור את הבעיות המתוארות. בכל מקום בו ישנו רמזור, אין חובה בהצבת תמרור הכוונה, מהנימוק הפשוט שעודף תמרורים יוצר בלבול אצל הנהג. בכל מקרה, אגף התנועה יבדוק את המקום.

   

  תגובת חברת חשמל: חברת החשמל מקיימת דיונים רבים בנושא מול העירייה. ראוי לציין, כי בעבר כבר הופקע חלק מהשטח המתואר בכתבה לטובת שטחי ציבור.

   

  ואנחנו אומרים: טענות מיוחדות לחברת חשמל לא יכולות להיות לנו, אבל לעיריית תל-אביב יש לא מעט. להמתין להמשך פרויקט מחלף דרך השלום אנחנו מוכנים, אבל אחרי כל-כך הרבה שנים של חוסר טיפול ואכפתיות, אנחנו מרשים לעצמנו לפקפק בדברים. מרגיזה יותר היא התשובה בנוגע לתמרור בנוסף לרמזור. יתכבדו דוברי העירייה ויבדקו עצמם טוב יותר. ברחבי העיר יש רמזורים הזוכים ל"תמיכת" מספר תמרורים, לא כל שכן אחד בודד.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הצומת המרגיז
  צילום: שי רוזנצוויג
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים