שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הלך השריון - פואד מסתער על שיא גינס
  יומיים נותרו לשר בן-אליעזר לנסות ולשכנע את מתפקדי העבודה להצביע עבורו. מפאת קוצר הזמן הוחלט במטה לפתוח בקמפיין אינטרנט זריז, ובמקביל - לנסות לשבור שיא
  שר התשתיות, בנימין בן-אליעזר - שהחליט רק ביום חמישי להתמודד על מקום ברשימת העבודה לכנסת - נאבק אמנם על מקומו, אך הוא לא מאבד את חוש ההומור, ועל הדרך הוא רוצה לשבור גם שיא גינס.

   

  ההחלטה שקיבל בן-אליעזר ביום חמישי הותירה לו מעט מאוד ימים כדי לנהל את מערכת הבחירות. למעשה, בן-אליעזר טוען כי נותרו לו שלושה ימים בסך הכל כדי לנסות ולשכנע את מתפקדי העבודה להצביע עבורו. היות ואין זמן לכנסים במעט הימים שנותרו, הוחלט במטה של בן-אליעזר לפתוח בקמפיין אינטרנט מהיר.

   

  במקביל, בניסיון למשוך תשומת לב, החליטו אנשיו של בן אליעזר לפנות לספר השיאים של גינס, כדי לרשום את הקמפיין של מועמדם כקמפיין הפוליטי הקצר ביותר בהיסטוריה.

   

  במהלך סוף השבוע פנה מטה בן אליעזר לגינס העולמי, כדי לבקש ולרשום את שיא הקמפיין הקצר. לפי שעה, עדיין לא התקבלה תשובה ממטה גינס, אך במטה בן-אליעזר סבורים כי עם שיא או בלי שיא - ניסיונו הרב של שר התשתיות בתחום הפוליטי ישאיר אותו בתמונה.

   

  בשבוע שעבר סערו הרוחות במפלגת העבודה סביב שאלת שריון מקומו של השר בן-אליעזר ברשימת המפלגה לכנסת. המוסד לבירור עתירות של המפלגה קבע כי הליך אישור השריונים שנערך לפני כשבועיים בוועידת המפלגה - לא היה תקין, וקיבל את עמדתו של יו"ר המשמרת הצעירה של העבודה שתבע לקיים הצבעה חשאית.

   

  בעקבות התלהטות הרוחות החליט בן-אליעזר להתמודד הפריימריז כאחד העם, ווויתר על השריון שהוצע לו. "לא רציתי בשריון ולא ביקשתי אותו מלכתחילה, אך לנוכח מחול השדים שנוצר, איני רוצה בו ואני מתכוון להתמודד", אמר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אלכס קולומויסקי
  חמש דקות, על השעון. בן-אליעזר
  צילום: אלכס קולומויסקי
  מומלצים