שתף קטע נבחר

נגד תמיר: רן ארז מודה ליחימוביץ' וברוורמן

יו"ר ארגון המורים, עובד מדינה שאינו חבר במפלגת העבודה, שלח על גבי נייר מכתבים רשמי של האירגון את עמדתו למי יש להצביע בפריימריז של העבודה. ומי לא ברשימה? יולי תמיר

חינוך לדמוקרטיה? המאבק על מקום ברשימת העבודה לכנסת הופך קשה מיום ליום, והמתמודדים מגייסים לצידם את כל מי שרק אפשר. חברת הכנסת שלי יחימוביץ' וחבר הכנסת אבישי ברוורמן זכו בימים האחרונים לקבל מכתב תמיכה מיושב ראש אירגון המורים, רן ארז. היו"ר עמד לאחרונה מאחורי יוזמה להקמת מפלגה של אנשי חינוך, אך הוא אינו מתמודד בה.

 

לצפייה במכתב התמיכה לח"כ יחימוביץ' לחצו כאן .

 

ארז, עובד מדינה שאינו חבר במפלגת העבודה, שלח על גבי נייר מכתבים רשמי של האירגון, מכתבים שנועדו להבהיר למורים כי שני חברי ועדת הכספים של הכנסת, יחימוביץ' וברוורמן - צריכים להיות במעלה רשימת העבודה. הוא טרח לציין ולהדגיש במכתבו ליחימוביץ' כי "בניגוד לאחרים, את - לא הכזבת".

 

ומיהם אותם "אחרים" שעליהם מדבר ארז? בימים האחרונים עסוק יו"ר אירגון המורים במה שנראה כמו מסע חיסול פוליטי ממוקד ביותר. לפחות כך טוענים נאמניה של שרת החינוך, יולי תמיר. מהלכיו של ארז מעוררים זעם רב וגורמים בעבודה האשימו אותו בהתערבות פסולה במערכת הבחירות הפנימית.

 

"המכתבים האלה הם המשך ישיר לקמפיין הבוטה וחסר הגבולות בתקשורת שמנהל אירגון המורים נגד שרת החינוך. המכתבים האלה נועדו לפגוע במעמדה של תמיר, ולחסל אותה מבחינה פוליטית וציבורית", אמרו גורמים בעבודה. בלשכתה של תמיר סירבו להתייחס למכתב.

 

ומה התשובה לאותו מסע? בעיתוי שכנראה אינו מקרי פירסמה בעיתונים

הסתדרות המורים מודעת תמיכה גדולה בשרת החינוך. תחת הכותרת "הצלחה" מועבר מסר חם של תודה לתמיר על יישום רפורמת "אופק חדש".

 

ח"כ שלי יחימוביץ' מסרה באמצעות ראש המטה שלה, עמית בן צור: "שלי לא ידעה על קיומו של המכתב, והוא עדיין לא הגיע לידיעה. היא בהחלט מודה למורים מעומק הלב על תמיכתם. שלי עוסקת בהגנה על עובדים, גם עובדים מאורגנים וגם עובדי קבלן, ולכן אך טבעי שיתמכו בה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארז. מכתב למורים
צילום: גיל יוחנן
תמיר. מטרה לחיסול פוליטי?
צילום: מוקי שוורץ
צילום: ניב קלדרון
ח"כ יחימוביץ'. מקבלת חיזוק
צילום: ניב קלדרון
ח"כ ברוורמן. מכתב משבח
צילום: הרצל יוסף
מומלצים