שתף קטע נבחר

מרידור: ששער יפו לא יהפוך מעבר לחו"ל

שלושה ימים לפני הפריימריז בליכוד, מרידור יישר קו בכנס פעילים עם העמדה המדינית של בגין. לימור לבנת תקפה את רשימת העבודה: "אותה גברת, בלי שינוי אדרת"

עברו רק שעות ספורות מבחירת הרשימה החדשה של מפלגת העבודה, ובליכוד כבר ממהרים לחלק ציונים. "הנבחרת שנבחרה אתמול במפלגת העבודה היא אותה גברת ללא שינוי אדרת", אמרה היום (ו') חברת הכנסת לימור לבנת בכנס בירושלים, שלושה ימים לפני הפריימריז בליכוד.

 

לבנת ביקרה את מתפקדי העבודה שבחרו שוב דמויות מוכרות, כמו יצחק הרצוג ואופיר פינס, למקומות גבוהים ברשימה. "מדובר באותם אנשים - אין שם שום חידוש, לעומת הנבחרת שתיבחר בליכוד ביום שני הקרוב - שבה נראות גם פנים ותיקות של חברי הכנסת ששמרו על הגחלת בשלוש השנים האחרונות וגם פנים חדשות, וגם ישנות-חדשות", אמרה לבנת.

 

היא הוסיפה בעניין רשימת הליכוד: "התמהיל הזה של נבחרת בראשות נתניהו תוביל את הליכוד לקראת הבחירות הקרובות ויציג לציבור את הניסיון של נתניהו מול חוסר הניסיון של לבני, את היכולות והחזון של נתניהו מול העדר החזון של קדימה".

 

השר לשעבר דן מרידור התייחס אף הוא לבחירות המקדימות משמאל. "מפלגת העבודה מתגמדת וקדימה הולכת אחורה, כך שנוצר ואקום גדול שאנחנו יכולים למלא, אם נציג נבחרת רצינית", אמר. 

 

מרידור דיבר גם על הנושא המדיני, ולגבי משא ומתן עתידי עם הפלסטינים וסוגיית ירושלים אמר: "מי שלא רוצה לראות את שער יפו כשער יציאה לחו"ל, צריך להצביע ליכוד. איננו מוכנים לראות את שער יפו כמעבר גבול, אבל לצערי יש כנראה מי שכן מוכנים לכך".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"העבודה מתגמדת", מרידור
צילום: ירון ברנר
מבטיחה שינוי ברשימה. לימור לבנת
צילום: דודי ועקנין
מומלצים