שתף קטע נבחר

אב הצעיר שהתבוסס בצרכיו: "אלו היכולות שלי"

אביו של הצעיר חסר הישע, שנמצא מתגולל בצואה ובשתן, סיפר במשטרה: "זה מה שאני מסוגל, אלו היכולות שלי לטפל בבן". האב, ששוחרר לביתו, הדגיש כי לא היה מודע למצבו הקשה של בנו

הבן חסר הישע נמצא כשהוא מתגולל בצואה ובשתן ואביו מנסה לספק הסברים. במשטרה ממשיכים לחקור הבוקר (יום ה') את הפרשה הקשה במסגרתה נמצא אתמול צעיר בן 25, בביתו בהוד השרון, יחד עם אביו, כאשר הוא עירום ומוזנח. אביו של הצעיר נחקר במשטרה וסיפר, "זה מה שאני מסוגל, אלו היכולות שלי לטפל בבן".

 

האב בן ה-60 קיבל את האחריות על הטיפול בבנו בעקבות צו שהוציא בית המשפט. בחקירתו טען האב כי המצב אליו הגיע בנו הוא לא תוצאה של התנהלות פלילית. לדבריו, משום שלא היה מודע למצבו של בנו, הוא לא פנה לרשויות הרווחה.

 

בתום חקירתו של האב החליטו במשטרת לשחררו כאשר הוא נדרש להתרחק מבנו. במשטרה ציינו כי האב לא מסוכן לבנו אשר הועבר לבית חולים. בנוסף, אין חשש לשיבוש הליכי חקירה מצידו של האב, שלא מחזיק בעבר פלילי.

 

במשטרה הוסיפו כי בין היתר ייבדק למה שירותי הרווחה הגיעו לבית המשפחה רק אתמול, למרות שהיה ברור כי הצעיר מוכר כחסר ישע. מנהלת שירותי הרווחה בהוד השרון אביטל בר, אמרה בעקבות האירוע, כי הצעיר והמשפחה מוכרים לשירותי הרווחה מאז שהבן היה בגיל 15 עקב גירושי ההורים.

 

"המשפחה והבן טופלו עד שהנער הגיע לגיל 18", אמרה בר, "בהמשך, לא היה ניתן לכפות טיפול על הבן. עד הגיל הזה הבן היה במצב טוב. ניסינו להציע לאב ולבנו טיפול, אך הם סרבו ולא רצו קשר איתנו".

 

הפרשה הקשה התגלתה בעקבות פנייה של אם הצעיר לשירותי הרווחה בעיר. לאם שלא ראתה את בנה במשך שנים, נאמר כי בנה נמצא בישיבה. האם סיפרה כי לפני כחצי אמרו לה שכנים שהבן נמצא בתוך הבית עם אביו. אתמול היא החליטה לעשות מעשה ולפנות למשטרה.

 

לבית הגיעו נציגים של רשויות הרווחה, אך כאשר האב סרב לפתוח להם נשלחו למקום אנשי המשטרה. האב פתח לשוטרים את הדלת וכאשר הם נכנסו פנימה, התקשו לעמוד בצחנה הקשה.

 

באחד החדרים הם גילו את הצעיר שוכב על הריצפה עירום. "השיער שלו מגודל, הציפורניים שלו באורך כמה סנטימטרים, יש לו זקן ארוך והוא רזה מאוד. הוא שכבר בחדר כשעיניו עצומות", תיארו השוטרים את האיש.

 

בהכנת הידיעה השתתפה: יעל ברנובסקי
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ביתו של הצעיר בהוד השרון
צילום: עידו ארז
מומלצים