שתף קטע נבחר

א' הסכימה להתעמת עם משה קצב במשטרה

אחרי שהנשיא לשעבר הסכים להתעמת פנים מול פנים עם א' ממשרד התיירות, גם המתלוננת הודיעה כי תתייצב מול משה קצב. העימות בין השניים יוכל להיערך כבר בימים הקרובים

קצב נתן את הסכמתו , המתלוננת נגדו החליטה לשתף פעולה והעימות ייצא לדרך. עורך דינה של א' ממשרד התיירות הודיע היום (ו') כי א' תסכים להתעמת עם הנשיא לשעבר משה קצב, "היא מעוניינת לעשות את כל מה שנדרש על מנת להוציא את האמת לאור ולהביא להרשעתו של מר קצב בבית המשפט", אמר עורך הדין דני סרור.

 

סרור מסר למשטרה הודעה דומה והמשמעות היא שהעימות עם קצב יוכל להיערך כבר בימים הקרובים. אתמול החליטו שלושת פרקליטיו של נשיא המדינה משה קצב - אביגדור פלדמן, ציון אמיר ואבי לביא, יחד עם לקוחם, כי הם מוכנים לעימות עם המתלוננת א'. 

 

פרקליטיו של הנשיא לשעבר החליטו כי יציבו כמה תנאים לעריכת העימות. אחד התנאים הוא הסכמה בין הצדדים לפיה התיעוד המצולם של המהלך לא יופץ או יודלף לתקשורת. בנוסף, החליטו לבקש מהמשטרה עימות בנקודות מהותיות, ולא עימות כדי "לצאת ידי חובה ולסמן וי", כלשונם.

 

סוגיית העימות עלתה לאחר שהצוות החדש בפרקליטות בראשות עו"ד רונית עמיאל הורה למשטרה לקיים מפגש בין קצב למתלוננת. המהלך בוצע בעקבות מסמכים ותמלילים חדשים שהועברו לפרלקליטות על ידי עורכי דינו של קצב.

 

לטענת אנשי קצב, א' ממשרד התיירות נשארה בקשר עם הנשיא לשעבר, גם לאחר המעשים שהוא לכאורה ביצע בה. בנוסף, היא ביקשה ממקורבי קצב לקבל עבודה בלשכת נשיא המדינה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קצב ורעייתו גילה
צילום: דודי ועקנין
מומלצים