שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מישהו מטפל בכם? לא עיריית תל אביב

  חודשים חלפו מאז התרענו לראשונה על מפגעי בטיחות מקוממים בתחומי העיר תל אביב, ודבר לא השתנה. אז מה אם הבטיחו להפוך את הרחובות לבטוחים יותר? וגם, מע"צ עדיין לא חושבת לשנות סימון ותמרור

  מפגעי בטיחות ברחובות עיר גדולה, כמעט בלתי ניתנים למניעה. קשה הרי לעקוב באופן הדוק ומלא על כל רחוב ורחוב בעיר אדירה כמו תל אביב. אבל כאשר המפגעים מתועדים, ומוצגים לגורמים המתאימים, רשאי האזרח להניח כי הם יטופלו. ואם מגיבה העירייה כי היא מתעתדת לטפל בהם, מותר לנו לקוות כי הדבר יעשה בהקדם.

   

   

   

  רחוב יצחק שדה, אי תנועה לתוך הכביש

  דרך השלום - אין מעבר חציה

  רחוב שד"ל פינת רוטשילד - מעבר החציה נמחק

   

  אלא שעיריית תל אביב חושבת כנראה אחרת, לגמרי אחרת. לא פחות מארבעה מפגעי בטיחות, שניים מהם ברורים לכל עין ומסוכנים להולכי רגל, תועדו על-ידי מצלמות ynet. בתגובה לכל אחד ואחד מהמפגעים האלה, אמרה עיריית תל אביב כי תטפל בנושא במהירות. מסתבר כי ההגדרה "מהר" אינה אוניברסלית. נראה לכם כי צביעת מעבר חציה חסר ברחוב הומה, לאורך מספר מטרים בלבד, הוא עניין של שעה עבודה לכל היותר? עיריית תל אביב זקוקה למספר חודשים.

   

  גם מע"צ אינה יוצאת נקיה מדו"ח המעקב שלנו. הן במחלף פולג בעל השלטים המבלבלים והן בצומת ניצני עוז, דבר לא השתנה למרות ההטעיה הברורה לנהגים.

   
  דווחו על מפגעים נוספים בכתובת: safewheels@y-i.co.il

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מי תיקן את המפגע? אף אחד
  צילום: מישל דור
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים