שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  קצב התעמת עם המתלוננת א' במשך 40 דקות
  נשיא המדינה לשעבר משה קצב הגיע למשרדי היחידה הכלכלית בלוד והתעמת שם עם המתלוננת א' ממשרד התיירות. החוקרים יעבירו את מסקנותיהם מהעימות לפרקליטות

  קצב והמתלוננת במפגש פנים מול פנים. נשיא המדינה משה קצב התעמת הבוקר (יום ו') לראשונה עם המתלוננת א' ממשרד התיירות. קצב הגיע למשרדי היחידה הכלכלית של המשטרה בלוד, שם נערך העימות במשך 40 דקות בלבד. העימות היה קצר יותר מהמצופה, כאשר בתחילה הוקדשה לו שעה וחצי.

   

  א' עומדת במרכזו של החשד החמור ביותר שהמשטרה ייחסה בעבר לקצב - אונס. בעסקת הטיעון ש"פוצצה" ברגע האחרון - סעיף זה לא הופיע, ונטען כי קצב ביצע ב-א' מעשה מגונה.

   

  במפגש היה נוכח גם ראש צוות החקירה המשטרתית, יואב סגלוביץ' ומפקד יחידת "להב 433" האחראי גם על צוות החקירה של קצב. לכל אחד מהצדדים הייתה אפשרות להפנות שאלות למעורבים בעימות.

   

  במשטרה יעבירו את מסקנויתהם בעקבות העימות לצוות הפרקליטות כדי שיוחלט האם להגיש כתב אישום ובאילו סעיפים נגד קצב. אחת האפשרויות בהקשר זה היא כי סעיף האונס יוחזר לכתב האישום.

   

  השלמות חקירה בתיק

  לאחרונה מבצעת המשטרה, לבקשת הצוות החדש בפרקליטות, השלמות חקירה בפרשת קצב. עורכי דינו של קצב העבירו תמלילים ומסמכים חדשים שלטענתם מוכיחים כי א' ממשרד התיירות נשארה בקשר עם קצב גם לאחר המעשים שטענה

  שנעשו בה ואף ביקשה ממנו וממקורביו פעמים רבות לעבוד בבית הנשיא.

   

  בעקבות העברת התמלילים והמסמכים הורה צוות החקירה החדש בפרקליטות למשטרה להציע עימות בין א' לקצב.

   

  בשבועות הקרובים אמור להסתיים שלב השלמות החקירה, כאשר עו"ד רונית עמיאל, העומדת בראש צוות החקירה בפרקליטות, תכתוב את חוות דעתה ותגיש את המלצותיה לפרקליט המדינה משה לדור וליועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז. זאת, על-מנת שיוחלט האם להגיש כתב אישום נגד קצב ואם כן באילו סעיפים.


  פורסם לראשונה 19/12/2008 11:15

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מכוניתו של קצב בכניסה לעימות
  צילום: אבי מועלם
  נאבק על חפותו. קצב
  צילום: איי אף פי
  מומלצים