שתף קטע נבחר

נתניהו לליכוד: דליה איציק? היא לא מחליטה כלום

בישיבת הסיעה ניסה נתניהו להרגיע את המתרעמים על אי שילובם בקמפיין הבחירות: "גם בקדימה אנשי המקצוע קובעים". בנוסף הוא אמר כי בסקרים פנימיים קדימה מצמצמת את הפער

אי שילובם של הפוליטיקאים בקמפיין הבחירות של הליכוד, מעורר לא מעט תרעומת מתחת לפני השטח. בעקבות כך קרא היום (א') בנימין נתניהו, במהלך ישיבת סיעת הליכוד באשקלון, כי הוא מצפה ממועמדי הרשימה לכנסת "לשים את האגו בצד".

 

בישיבה, בה השתתפו מרבית המועמדים ב-20 המקומות ברשימה לכנסת,

 אמר נתניהו: "מבחינתי אין למיקום בפריימריז וגם לבולטות בקמפיין משמעות בהרכבת הממשלה הבאה. לדבר היחיד שיש חשיבות זה לנכונות להפשיל שרוולים.

 

"מי שמנהל את הקמפיין בסוף זה אנשי מקצוע", הדגיש נתניהו. אחד המועמדים העלה את שמה של דליה איציק כאחראית במפלגת קדימה, ויו"ר הליכוד השיב: "נו באמת, אתם לא מבינים שלא היא מקבלת שם את ההחלטות?".

 

נתניהו אמר עוד כי גם בסקרים הפנימיים של המפלגה, יש צמצום בפער בין הליכוד לקדימה במספר המנדטים, אם כי הליכוד ממשיך לשמור על פער של 3-4 מנדטים לטובתו בכל הסקרים. הוא ייחס את צמצום הפער לתהליכים הפנימיים שעברה המפלגה לאחר הפריימריז. נתניהו אמר כי לדעתו הבחירות הקרובות יוכרעו על ידי ארבעה מגזרים: צעירים, נשים, מגזר דתי-לאומי והעולים.

 

על רקע אי שילובם של פוליטיקאים בקמפיין, אמר בישיבה יו"ר מזכירות הליכוד, ח"כ ישראל כץ, כי יש לשלב מועמדים בקמפיין של התנועה

 ולמנות יו"ר מטה בחירות וראשי מטות אזוריים שיאוישו בידי פוליטיקאים. לתפקיד יו"ר מטה הבחירות הציע כץ את בני בגין או את משה (בוגי) יעלון.

 

"מטה ההסברה בנוי טוב, אבל יש הרגשה של דשדוש מסוים בשבועיים האחרונים בקמפיין, והוא בא לידי ביטוי גם בסקרים. צריך להחזיר את התנופה על ידי מינוי של אנשים טובים ואיכותיים אשר מועמדים לכנסת. אנשי הליכוד רגילים לעבוד בשטח ויש לזה משמעות רבה לצורך ניצחון התנועה בבחירות", אמר כץ.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נתניהו. ישיבה באשקלון
צילום: AFP
מומלצים