שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  סוף שבוע קרבי בין ערוץ 2 לערוץ 10

  "רשת" הפתיעה ושידרה את "אינסטינקט בסיסי" של אביעד קיסוס גם ביום שישי. בערוץ 10 הולכים על שידור חוזר של "הישרדות", מעלים את תוכנית הפרשנות שתלווה את העונה ובוחנים את העברתה לשבת, נגד "המרוץ למיליון"

  סופשבוע קרבי נוסף בין זכיינית ערוץ 2 "רשת" לבין ערוץ 10, במהלכו נתקבלו מספר החלטות חשובות שעשויות להשפיע על המשדרים בשבועות הקרובים, ובראשן הפתעת השבוע, אביעד קיסוס.

   

  ערב חלש של טלוויזיה התנהל אתמול (ו') בכל הערוצים, אך בהתאם למצב, משדרי החדשות זכו לאחוזי צפייה מרשימים - יאיר לפיד עם 17.9 אחוזים ל"אולפן שישי" בערוץ 2, שלח ודרוקר עם נתון מצויין של 9.7 אחוזים ל"שישי".

   

  עם זאת, "הישרדות" עדיין לא מצליחה להתרומם. הפרק הרביעי ששודר אתמול הגיע ל-14.7 אחוזים בממוצע. ממול, שלום אסייג עם "צחוק מהעבודה" נהנה מ-16.8 אחוזים.

   

  בעקבות הצלחת תוכנית הבכורה של "אינסטינקט בסיסי" עם אביעד קיסוס, שהגיע ל-16 אחוזי צפייה, תוכנית נוספת שלו שובצה גם כן בשישי בערב, לאחר אסייג, ובכך נוצר קרב חדש - בינו לבין שרון טייכר וערן זרחוביץ' בערוץ 10, מאבק שזכה לא מכבר לכינוי "קרב 102FM", שכן קיסוס, זרחוביץ' וטייכר מגישים כולם תוכניות בתדר הזה, ברדיו תל-אביב.

   

  את הקרב הזה ניצח קיסוס "בהליכה" עם 11.9 אחוזים, בזמן ש"שינויים בלוח השידורים" של האחרים הסתפקה ב-6.8 אחוזים.

   

  עקב נתוני הרייטינג הנמוכים של הישרדות אמש (ו') הוחלט לשדרה בשידור נוסף הערב (שבת) מיד לאחר תוכניתו של ליאור שליין "עד הבחירות זה יעבור". מיד לאחר השידור החוזר ישודר פרק הפתיחה של "מהדורת השבט" בהנחיית עדן הראל ובהשתתפות ליה גיל ואירית ויריג , המודחת הראשונה של העונה הנוכחית.

   

  הנתונים הנמוכים של "הישרדות", למרות שבמהלך הפרק שודרה הפסקת פרסומות אחת בלבד ועוד "ברייק זהב" בן פרסומת אחת לפני ההדחה,

  יצרו לחץ בערוץ ומחשבות שיבוץ חלופיות. גורם בערוץ 10 סיפר כי "זה לא יימשך ככה. מהר מאוד אנחנו נעבור יום".

   

  בזכיינית ערוץ 2, "רשת" לא מתרגשים מהאפשרות כי "הישרדות" תזוז לימי שבת ולא מתכוונים להזיז את פרק הפתיחה של "המרוץ למיליון" שמיועד לשידור בשבת, 15 בינואר.

   

  מערוץ 10 נמסר בתגובה לשיבוץ השידור החוזר של "הישדרות" הערב: "מאחר ונתוני הצפיה אמש היו נמוכים ובנוסף אנו מודעים לציבור שומרי המסורת שאינם יכולים לעקוב אחר המתרחש על איי הפנינה, החלטנו לת עוד הזדמנות לצופים להתעדכן במתרחש".

   

  הנתונים אינם סופיים, ומתייחסים למשקי בית יהודיים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  קיסוס. הפתעת השבוע
  צילום: קרן נתנזון
  נסרין. "הישרדות" בשבת?
  צילום: דודי חסון
  ראלף וכוהנר, מתמודדות "המרוץ למיליון". ב"רשת" לא מפחדים
  צילום: קרן נתנזון
  לאתר ההטבות
  מומלצים