שתף קטע נבחר

בליכוד: אווירה של ניצחון

במפלגה בטוחים בנצחונו של שרון, אבל סילבן שלום מזהיר: "התקשורת תפסיק עכשיו לטפל בשרון ברכות, כולנו צריכים להיות מודעים לזה – יעלו כל מיני דברים, גם מלחמת לבנון"

בכנס פעילי הליכוד אמש (יום ה') במצודת זאב הייתה אווירה של ניצחון ברור. הסרת מועמדותו של פרס, מתקבלת בקורת רוח מסויימת, לאור ההתמודדות הצמודה בינו לבין שרון בסקרים, בניגוד ליתרון הגדול של שרון על ברק. האופטימיות של אנשי הליכוד מוחלטת, עושה רושם. "אנו בטוחים שנצליח למגר את ממשלת 'שלום עכשיו'", הגדיר זאת אחד הנוכחים.
היו"ר אריאל שרון פיזר הצהרות על איחוד השורות. לחברי המזכירות הוא סיפר כי הזמין אליו לשיחה את הח"כים ישראל כץ ויובל שטייניץ, תומכי נתניהו, ליישור ההדורים. "אני מעריך כל מי שנאמן לדרכו", אמר. כץ מצידו, אחר כך, ליד תומכים ששאלו מה היה בפגישה, עשה תנועת ביטול עם היד.
סילבן שלום אמר לשרון: "צריכים לתת הכל. חייבים להתאחד סביב שרון למען המטרה. הסקרים מלמדים על ניצחון. התקשורת תפסיק עכשיו לטפל בשרון ברכות, כולנו צריכים להיות מודעים לזה – יעלו כל מיני דברים, גם מלחמת לבנון".
קצת לפני ששרון עלה לברך את נציגי הסניפים שבאו להדליק נר ראשון של חנוכה, מישהו העלה לדוכן את חיים כהן, יו"ר הפורום הישראלי למען בנימין נתניהו. הכרוז אמר: "עכשיו חיים כהן", אבל כהן לא נשאר חייב והוסיף את התואר המלא, כדי שלא יהיה מקום לספק. "אני מקבל בהכנעה רבה את העובדה שאריק שרון הוא מועמד המחנה הלאומי לראשות הממשלה ואתן הכל למען ניצחונו", אמר.
שרון עצמו הבטיח להציב את החזרת הביטחון האישי והשלום במרכז המאבק מול ברק. "שהם לא ישכחו מי הביא את השלום עם מצרים", הוסיף.
הפמליה שליוותה את שרון החוצה התמלאה בעסקנים עם עניבות וז'קטים. מישהו דחף לאחד היועצים של שרון פתק: "זה טלפון של אחד רוסי שעזר לפני 8 שנים בבחירות של מרצ אצל העולים. אומרים שהוא קוסם, תרים לו טלפון, הוא מחכה לצלצול".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום איי אף פי
אריאל שרון, חוגג את החנוכה
צילום איי אף פי
ארכיון ידיעות אחרונות
מזהיר מהתקשורת. סילבן שלום
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים