שתף קטע נבחר

למרות ההתנגדות: יריד תיירות ישראל בפריז

יריד התיירות השנתי של ישראל בפריז ייפתח מחר על אף התנגדות מצד גורמים אנטי-ישראלים - אך במסגרת מצומצמת ובמקומות חלופיים

משרד התיירות הודיע היום (ד') כי יריד התיירות השנתי של ישראל בפריז ייפתח מחר כמתוכנן, וזאת למרות לחץ מצד גורמים שונים שהתנגדו לקיומו. עם זאת, היריד יתקיים במתכונת מצומצמת ובמיקום שונה.

 

בשבוע האחרון הוגבר הלחץ מצד גורמים אנטי-ישראלים כנגד קיום היריד וכלל התארגנות להפגנות המוניות בעת היריד וכוונה לחבל במהלכו התקין, זאת לצד עשרות תקריות אנטישמיות שאירעו ברחבי צרפת מאז החל המבצע בעזה. למרות זאת, הוחלט כאמור לקיים את היריד במתכונת שונה.

 

הפגישות שנועדו להתקיים בבית המלון Grand Hotel שבעיר הועברו למקומות חלופיים. זאת בשל חשש הנהלת המלון מנזק שעלול להיגרם לו על ידי עשרות אלפי מפגינים אנטי-ישראלים, שאיימו להפגין כנגד היריד.

 

שרת התיירות, רוחמה אברהם-בלילא: "משרד התיירות לא ייכנע ללחץ של גורמים אנטי ישראלים המבקשים לפגוע ולשבש את פעילות ישראל בעולם וימשיך לפעול לחיזוק תדמית ישראל כמדינת תיירות בטוחה ואטרקטיבית השואפת לשלום, לצד דאגה לביטחון תושביה והמבקרים בה".

 

יריד התיירות של ישראל בצרפת, ה-STIFE, מיועד לחזק את ישראל כמוצר תיירותי ייחודי, אטרקטיבי ואיכותי, להדק את קשרי העבודה עם משווקים וותיקים ולפתח קשרי עבודה חדשים. במסגרת היריד מתקיימות עשרות פגישות מקצועיות בין גורמי תיירות צרפתיים לישראלים. 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הפגנת מחאה נגד ישראל בפריז
צילום: AFP
מומלצים