שתף קטע נבחר

התותחים רועמים? בליכוד הזמינו לכנס פוליטי

למרות "הפסקת האש הפוליטית" כל עוד מבצע "עופרת יצוקה" נמשך, הוזמנו 40 המועמדים הראשונים ברשימת הליכוד לכנסת לכנס מיוחד במצודת זאב. היו"ר נתניהו זעם וביטל את האירוע כשלוש שעות לפני שהיה אמור להתקיים

חיילי צה"ל עדיין פועלים ברצועת עזה, אבל בליכוד יש מי שחושב שזה הזמן לכנסים פוליטיים: 40 המועמדים הראשונים ברשימת המפלגה לכנסת הוזמנו היום (ה') לכינוס מיוחד במצודת זאב, בו היו אמורים לשאת דברים ח"כ ראובן ריבלין, בני בגין ומנכ"ל הליכוד גדי אריאלי. מי שכעס על העיתוי הבעייתי הוא יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, שהורה לבטל את הכנס זמן קצר לפני שהיה אמור להתקיים.

 

גורמים בליכוד אמרו כי הכינוס היה אמור לעסוק ברובו בנושאי ארגון ובניהול יום הבחירות. לדבריהם, כשעודכן נתניהו על קיום הכנס, הוא זעם והורה על ביטולו. זאת, מחשש לנזק התדמיתי שעשוי להיגרם לליכוד כתוצאה מעריכת כינוסים פוליטיים בשעה שהתותחים בדרום עדיין רועמים.

 

מי שלא עברה בשתיקה על ביטול הכנס וממהרת לנסות ולעשות עליו רווח פוליטי, היא קדימה. גורמים במפלגה אמרו כי "נתניהו נתפס שוב מזגזג ונחשף במערומיו הפוליטיים.

 הניסיון המלאכותי להיראות ממלכתי שוב התנפץ. ונתניהו שוב הוכיח כי הוא חזק בדיבורים וחלש במעשים".

 

בליכוד אמרו בתגובה: "מגוחך לראות שדווקא קדימה, שמצפצפת כל יום על 'הפסקת האש הפוליטית' לעומת הממלכתיות שבה נוהג הליכוד, מנסה בציניות לנצל פגישה פנימית שכלל לא התקיימה, להתקפה מלאכותית וקטנה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נתניהו. כעס וביטל
צילום: ירון ברנר
מומלצים