שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  קבוצת רות קנר מעלה שלוש הצגות ותערוכה

  במסגרת "עלילה מקומית (ב')" תציג קבוצת התיאטרון יצירות בימתיות המבוססות על טקסטים ספרותיים או דוקומנטריים, ותערוכה עם עבודות וידאו ופיסול של הדס עפרת

  קבוצת התיאטרון רות קנר תציג שלוש הצגות ותערוכה תחת הכותרת "עלילה מקומית (ב')". באירועים תציג קבוצת התיאטרון אוסף של יצירות בימתיות, המבוססות על טקסטים ספרותיים או דוקומנטריים שעובדו לשפת במה של תיאטרון וסיפור. ההצגות יועלו החל מיום ו' הקרוב עד ה-7 בפברואר בתיאטרון תמונע ובמרכז סוזן דלל בתל-אביב.

   

  ההצגות שילוו את הסדרה, ונכתבו במהלך השנים 2004-2008, כוללות את "אין נופים אבודים" לפי דיוניסוס בסנטר מאת תמר ברגר ויצירה בימתית של קנר; "פרשות רצח" לפי ספרו של מנפרד פרנקה; ו"בין הספירות" לפי ספרה של נתיבה בן יהודה ויצירה בימתית של נעמי יואלי. התערוכה שתוצג תיקרא "תום", והיא תכלול עבודות וידאו ופיסול של האמן הדס עפרת. "העלתן כטרילוגיה היא דרך להתבונן בקשרים שנוצרים בין עדויות שונות על אירועים שיש להם מן המשותף", נסמר מהקבוצה.

   

  בנוסף, במהלך האירועים תתקיים גם תוכנית שתיקרא "מסע לאורך הירקון" - קריאה משותפת של פנטזיה דוקומנטרית מאת תמר ברגר וגלישה לקטעים מתוך הצגות "עלילה מקומית" בביצוע חברי קבוצת התיאטרון.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עוז מועלם
  רות קנר. דרך להתבונן בקשרים
  צילום: עוז מועלם
  לאתר ההטבות
  מומלצים