שתף קטע נבחר

לבני: אני רוצה שנרגיש כמו אחרי בחירת אובמה

בערב פתיחת הקמפיין של קדימה, אמרה יו"ר המפלגה, ציפי לבני, כי היא רוצה שאזרחי המדינה ירגישו אחרי בחירתה, כמו אזרחי ארה"ב אחרי בחירת ברק אובמה: "זה מגיע להם"

yes, she can? יו"ר קדימה, ציפי לבני, רוצה שאזרחי ישראל יחושו אחרי בחירתה, כפי שחשו אזרחי ארה"ב אחרי בחירתו של ברק אובמה לנשיאם: "אני רוצה שב-10 בפברואר, זו תהיה התחושה שאנחנו ניתן לאזרחי המדינה הזו, זה מגיע להם".

 

 

עם בואה לאירוע פתיחת הקמפיין במטה קדימה בפתח תקווה, סיפרה: "איחרתי כי שוחחתי בטלפון עם מזכירת המדינה האמריקנית החדשה. קיימנו שיחת תוכן עמוקה גם על היום שאחרי המבצע בעזה, וגם לאן אנחנו הולכים ונושאים שונים שקשורים לביטחון ישראל".


נבחרי קדימה, הערב (צילום: עופר עמרם)

 

אחר כך אמרה: "צפינו בהשבעה של נשיא ארה"ב החדש של מדינה שנמצאת במצב לא פשוט, אנשים עמדו שם בקור מקפיא ברחובות וחיכו בלי טיפת ציניות לראות הנהגה חדשה שהולכת לעשות מבחינתם שינוי".

 

באירוע פתיחת הקמפיין במטה קדימה נכחו 40 המועמדים הראשונים ברשימה. לבני שבה ותקפה את יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, שנמנע מעימות: "ביבי לא רוצה לבוא לעימות, הוא מפחד לבוא ולהתמודד עם הדברים. ההכרעות שיצטרכו להתקבל כאן אחרי הבחירות הן לטווח ארוך ואנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו ראש ממשלה כושל שנכשל כבר בעבר... אנחנו הולכים עם נבחרת מצוינת... אנחנו הולכים להסתער. אנחנו ננצח את הבחירות האלה כי אני חזקה יותר". 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ציפי לבני, הערב
צילום: עופר עמרם
מומלצים