שתף קטע נבחר

מכוניתו של אפרים סנה הוצתה ליד ביתו

יו"ר מפלגת "ישראל חזקה" התעורר בלילה וראה שמכוניתו עולה בלהבות ליד ביתו. המשטרה חוקרת בנוסף שיחת איום שקיבל. במוקד המצע של המפלגה - לחימה בפשיעה. סנה: "שום דבר לא ירתיע אותי - בטח שלא איומים"

פגיעה כאיום פוליטי או השחתה על רקע אחר? מכוניתו של יו"ר מפלגת "ישראל חזקה", אפרים סנה, הוצתה הלילה (יום א') ונשרפה כליל ליד ביתו שבהרצליה. המשטרה פתחה בחקירה, אך עדיין לא ברור מהו הרקע למעשה ואיש לא נעצר.

 

כבאים הוזעקו לבית סמוך ל-4:20 לאחר שסנה הבחין בדליקה. הם גילו במקום את מכוניתו השכורה של הח"כ לשעבר כשהיא עולה באש. כוחות הכיבוי קבעו כי מדובר בהצתה והחקירה עברה לידי המשטרה.


"אין לי ספק שזו הצתה". מכוניתו של סנה 

 

ממשטרת מחוז תל אביב נמסר כי סנה קיבל שיחת טלפון מאיימת לפני שגילה את הרכב. הוא אמר לשוטרים כי הדובר מצדו השני של הקו אמר לו: "כמו ששרפנו לך את הרכב - נשרוף גם אותך".

 

סנה סיפר ל-ynet על שארע: "התקשרו אלי לבוא למטה להזיז את הרכב כי יש בחנייה מכונית שעולה באש. כשירדתי, ראיתי שזו המכונית שלי, מסוג 'יונדאי גטס'. אין לי ספק שזו בהחלט הצתה, כחלק ממתקפת הפשע על אנשי ציבור שרוצים להילחם בפשע".

 

"בחודש האחרון היו ארבעה מקרים שבהם ראשי ערים הותקפו ברחבי הארץ על ידי משפחות פשע. משטרת ישראל תבדוק מי עומד מאחורי האירוע הזה. אני לא חושש – כמי שבא מעשרות שנים של מלחמה בטרור, שום דבר לא ירתיע אותי - בטח שלא איומים", סיכם. 

 

קמפיין הבחירות של "ישראל חזקה" בראשות סנה התמקד בשבועות האחרונים בצורך להגביר

את הלחימה בגורמי פשיעה. הוא אף קרא לצאת למבצע "עופרת יצוקה" נגד משפחות הפשע. ססמת הבחירות שמובילה את הקמפיין היא: "לחסל את הפשע זה אפשרי".

 

כאשר הציג את רשימת מפלגתו לכנסת אמר סנה: "מה שקרה בתקופה האחרונה זו הידרדרות מפחידה, שיקגו של שנות ה-30. הגעתי למסקנה שממכלול הנושאים החברתיים, הנושא החריף ביותר הוא אובדן הביטחון האזרחי". הוא אמר כי ידרוש את תיק ביטחון הפנים אם יקבל את אמון הציבור בבחירות.

 

בהכנת הידיעה השתתף אבי כהן
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המכונית שהוצתה
סנה. האוטו נשרף כליל
צילום: ירון ברנר
מומלצים