שתף קטע נבחר

קמפיין חד"ש: "חדר ביטחון נגד הליברמניזציה"

המפלגה היהודית-ערבית מודאגת מ"טרנספר פוליטי" שמחלחל - ומתמקדת בהתנגדות לאביגדור ליברמן. "הפשיזם הוא מפלטו האחרון של הנבל", מדגיש ח"כ ברכה

"הליברמניזיציה אינה מוגבלת רק לליברמן, למרבה הצער היא חודרת לשכבות רבות באוכלוסייה". כך אמר הבוקר (יום ב') יו"ר חד"ש, ח"כ מוחמד ברכה. היום השקיה המפלגה היהודית-ערבית את קמפיין הבחירות שלה, ובחרה למקד את חציה באיש שמושך את מרבית האש במערכת הפוליטית בימים האחרונים - יו"ר ישראל ביתנו.

 

 

הקמפיין הוכתר בסיסמה "יהודים וערבים מסרבים להיות אויבים. חד"ש - ההיפך מליברמן". הוא כולל סרטון בהשתתפות צעירים יהודים וערבים, ואתר אינטרנט. "אנחנו חדר הביטחון לכל אלו החוששים מהתגברות הליברמניזציה", אמר ברכה.

 

בחד"ש חשים כי גל הגזענות וההסתה נגד אזרחי ישראל הערבים הולך וגובר מיום ליום. פסילת המפלגות בל"ד ורע"מ-תע"ל בוועדת הבחירות של הכנסת -

 החלטה שבוטלה בהמשך על-ידי בית המשפט העליון - היא לדבריהם חלק ממהלך ארוך טווח המבקש לבצע "טרנספר פוליטי" לאוכלוסייה הערבית והצגתה כאויב פנימי. לכן, בחרו בקמפיין-נגד אגרסיבי.

 

לפי ח"כ דב חנין, "זהו מהלך הרסני לחברה הישראלית כולה. חד"ש, שהיא ההיפך הגמור מליברמן, החליטה לצאת למערכה שתגייס את כלל הכוחות הדמוקרטיים והליברליים בחברה הישראלית נגד הגזענות והטרנספריזם. אנחנו יודעים שישנם רבים שמתנגדים לליברמניזציה".

 

לפני מסיבת העיתונאים להשקת הקמפיין בתל-אביב, יו"ר המפלגה ברכה אמר ל-ynet: "השיח הגזעני עולה ככול שעולה מפלס השחיתות, האמירה הנודעת שהפשיזם הוא מפלטו האחרון של הנבל מתלבשת היטב על ליברמן ועל דומיו. תמונת המצב מדאיגה אותי.

 

"המנדטים שהוא צפוי לקבל הם ביטוי לליברמניזציה בתוך החברה הישראלית, שהביאה אותנו לעשות מעשה. המערכה מול הגזענות היא לא רק מערכה אלקטוראלית, למרבה הצער היא שורה בכל אגף של חיינו", הדגיש ברכה.

 

בחד"ש אומרים היום כי רוח הקמפיין תעמוד על סדר יומה של המפלגה גם לאחר הבחירות. לדברי חנין, "צפויים לעלות באתר סרטונים נוספים, ובהמשך ניזום שיחות עם כוחות ותנועות פוליטיות כדי לייצר שותפות רחבה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חגי אהרון
ברכה. חדר ביטחון
צילום: חגי אהרון
ליברמן. טרנספר פוליטי?
צילום: גיל יוחנן
צילום: ירון ברנר
חנין. ההיפך הגמור
צילום: ירון ברנר
מומלצים