שתף קטע נבחר

בלי עיתונאים: נתניהו בנאום יומי לאומה ברשת

כמו ברק אובמה, גם יו"ר הליכוד יישא בזמן הקצר שנותר עד לבחירות מסר יומי לאזרחים. מה עם קצת שאלות קשות? "לבני בפאניקה, אז היא רצה מאולפן לאולפן"

"שלום לכם. מעכשיו ועד יום הבחירות אני מתכוון להופיע כל יום ולמסור מסר יומי. אסור לחזור לימי ההבלגה והאיפוק של ממשלת קדימה".

 

מי שיפתח את אתר האינטרנט שמריץ את נתניהו לשלטון - או את יו-טיוב - יוכל להאזין לנאומו היומי של יו"ר הליכוד, שמתכוון לשאת מעתה ועד לבחירות מסר יומי לאומה.

 

כמו קודמיו אהוד ברק ואריאל שרון - עת הובילו בסקרים - גם נתניהו חמק מעימות פומבי עם הטוענים האחרים לכתר, והוא ממעט יחסית להם בראיונות לתקשורת. במסיבת עיתונאים במצודת זאב, בה הציג הבטחות לקידום מעמד האשה בישראל, סירב להשיב לשאלות - גם לכאלו שעסקו בנושא הכנס. 

 

בליכוד טוענים שאין כל סתירה בין ההופעות בתקשורת, הלא-מעטות לשיטתם, לבין

ה"נאום לאומה" דרך הרשת המקוונת. "נתניהו משיב במסיבות העיתונאים לשאלות הנשאלות במסגרת הנושא לשמו הוזמנו העיתונאים", אומר יועץ התקשורת שלו, יוסי לוי, ועוקץ את המתחרה מקדימה: "להבדיל מנתניהו, ציפי לבני נמצאת בפאניקה ולכן היא רצה מאולפן לאולפן ומאירוע לאירוע".

 

מתכונת דומה של נאומים אינטרנטיים לאומה הייתה גם בשימושו של ברק אובמה, בעת קמפיין הבחירות לנשיאות ארצות-הברית. בדומה, אתר האינטרנט שמשרת את נתניהו במרוץ דומה מאוד לזה ששירת את המועמד הדמוקרטי באמריקה.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בלי פאניקה: נתניהו
צילום: AFP
מומלצים