שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מכשפות

  ימים ה', א', ג'-ד' פרקים 53-50

  נואליה נענית להצעת הנישואין של בנחמין. ביירון מתעמת עם הוריו ומודיע שיתחתן עם מריאנה למרות התנגדותם. ביאטריס מגלה שמרסדס הייתה ה אחרונה שיצאה מחדרו של ויסנטה ומאשימה אותה בהריגתו. מרסדס לא מוכנה לספר לדנטה את האמת ומודה באוזני ביאטריס שהיא אחראית למות ויסנטה. הומברטו כועס על רבקה ומגלה לה שדנטה הוא נכדם. ביאטריס מתעמתת עם מרסדס ועם דנטה ומסלקת אותו מחייה.

   

  ג'ק מציע לאירנה לחתום על מסמך שבו תצהיר שהיא מוותרת על כספו. קסנדרה מספרת לרבקה שמרסדס היא האשמה במותו של ויסנטה. מרסדס עוזבת את הבית ולא מקיימת כל קשר עם דנטה. חתונת העוזרות מתקרבת, החתנים המיועדים מחכים בכנסייה. גויו מחליט ללוות את בנו למרות התנגדותה של מרתה אך מריאנה לא מגיעה לכנסייה.

   

  מריאנה מגיעה לכנסייה מלווה במרתה וכל ארבע החתונות נערכות יחד. מרסדס חוזרת לביתו של הומברטו והם מתפייסים. רבקה מעבירה את זכויותיה בחברה לקסנדרה. מרסדס מספרת לדנטה את האמת על אביו ואמו. דנטה מקבל התקף לב, מת שמח ומצטרף לוויסנטה כרוח רפאים. שניהם מלווים יחד את קסנדרה וביאטריס כשהן יולדות, קסנדרה את בנה וביאטריס, את חמישיית הבנות שלה.

   

  פרקים קודמים

   

  בנחמין מסכים לארח את אירנה ובנותיה ללילה אחד בלבד. המשאיות מגיעות לבית סה-סה כדי לקחת את הרהיטים אך ג'ייסון מציל את המצב כשהוא זוכה בפרס הגדול בלוטו. דנטה וביאטריס מתפייסים. לאופולדו מחליט לעזוב כי הוא סובל מאוד מהזוגיות הזאת ומגלה לביאטריס שהוא מאוהב בה. רבקה מחליטה למסור את חלקה בחברה לקסנדרה כדי שהיא תתמודד עם ביאטריס.

   

  כולם המומים שקסנדרה מנהלת את החברה במקומה של רבקה. דנטה לא יודע איך להגיד זאת לביאטריס ובורח לשחק פוקר. ביאטריס מעמידה לדנטה תנאי, יהיה עליו לבחור בינה ובין קסנדרה. במשפחת סה-סה מחליטים לשמור את הזכייה בסוד אך ג'ייסון מספר לגרטל ושרון מספרת למקה. מובן שבעיתון מופיע תצלומו של ג'ייסון עם המחאת הפרס וכל העולם יודע על כך. בנחמין מנסה להחזיר אליו את נואליה.

   

  אירנה מתגעגעת לג'ק, למרות הכול. לוסיאנו מחליט לחזור לדירתו ובמקביל, ננה מודיעה שהתקבלה לעבוד ברשת מרכז אמריקנית ושתיקח את אנסטסיה אתה. אירנה רואה בעיתון שמשפחת סה-סה שוב התעשרה. לאופולדו עוזב את הבית. ביאטריס מלמדת את הילדה איך לכבוש את לבו. קסנדרה רואה את סרט הווידיאו של מרסדס ומגלה שלאופולדו היה בחדרו של ויסנטה.

   

  קסנדרה מראה לדנטה את הסרט שבו מככב לאופולדו. הם לוקחים אותו לביאטריס ולאופולדו מתוודה באוזניה שאכן הוא היה במלון. ננה מודיעה לפביאן שקיבלה עבודה בחו"ל ושתיקח אתה את אנסטסיה. אלי עוזבת לקנדה. ג'ייסון מציע נישואין לגרטל והיא נענית לו. אירנה מקבלת עבודה בחברה כמדריכה. הומברטו מבקש ממרסדס שתחייה אתו. בנחמין מציע נישואין לנואליה.

   

  מרתה וגויו לא רוצים שמריאנה תתחתן עם ביירון. פביאן וננה מתעמתים אחרי שננה מודיעה שתיקח את אנסטסיה איתה לחו"ל. ביאטריס כועסת על לאופולדו שלא סיפר שהיה במלון. קסנדרה רואה את הקלטת האחרונה ומגלה שמרסדס הייתה בחדרו של ויסנטה. היא מבטיחה לדנטה שלא תספר לאיש בתנאי שיתגרש מביאטריס.

   


  פורסם לראשונה 04/02/2009 12:49

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים