שתף קטע נבחר

ynet מתחדש: הטוקבקים עולים מדרגה

מיומו הראשון של האתר תפסו התגובות שלכם מקום חשוב והפכו כמעט לסימן ההיכר שלו. עכשיו הגיע הזמן לשדרג, לשפר ולחדש. מעתה אתם יכולים לקבוע את סדר הופעת הטוקבקים, להגיב בשרשור לטוקבק שעיצבן/שימח אתכם, לתת ציון חיובי או שלילי לטוקבק, ולרכז את כל התגובות המומלצות ואת אלה שעוררו עניין. טוקבקים 2009 - כל הפרטים

מיליוני תגובות פורסמו ב-ynet מאז יום היווסדו, והחלטנו שהגיע הזמן לחדש. לא להיבהל. אין שום שינוי דרמטי, רק שיפורים קטנים שיעשו את החיים שלכם קלים יותר.  

 

 

בעמודה הימנית תראו כיצד זה נראה עד היום. בין החידושים: התגובות מתפרסמות מעתה בסדר יורד בברירת המחדל - כלומר, התגובה האחרונה תופיע בראש הטור. נוסף על כך, תגובה לתגובה תופיע בהזחה.

 

 משמאל - כך זה ייראה מעכשיו:

 

מצא את ההבדלים:

 

טור התגובות הישן (מימין) והחדש (משמאל)

 

עצב לך טוקבק

מסך הוספת תגובה נפתח כעת בתוך הדף ומציע שטח רחב יותר לכתיבה. יכולות עיבוד התמלילים יאפשרו לכם לצרף בקלות קישורים לטקסט ואף להדגיש חלק מהשורות ולהטותן. באמצעות אפשרות התצוגה המקדימה תוכלו לראות איך ייראה הטוקבק שלכם באתר. 


דוגמא לטוקבק מעוצב

 

למה האחרונים תמיד בסוף?

 ובכן, לא עוד. הפכנו את הסדר: מעתה, במקום לגלול עד למטה כדי לקרוא טוקבקים חדשים, תגובות חדשות וטריות יופיעו בראש הרשימה.  

 


 

מעדיפים את הסדר הישן? אין בעיה. לחצו על אפשרות הסינון "מההתחלה לסוף".  

 

דיאלוג מיידי

מגיב 300 כבר לא חייב לבשר למגיב 2 כי הוא טועה ומטעה. למה לעבוד קשה? מעכשיו אפשר להגיב ישירות לתגובה מסוימת באמצעות האפשרות "תגובה לתגובה". התגובה שלכם תופיע בטור מתחת לתגובה לה הגבתם. לא רוצים להגיב לתגובה? אין בעיה, לחצו על "תגובה חדשה" ותגובתכם תופיע בראש טור התגובות כאשר תאושר לפרסום.

 


הוספת תגובה לתגובה

  

גליון ציונים

שיפרנו גם את מערכת הדירוג. לאחר הרשמה קצרה, אפשר להצביע בעד או נגד תגובה מסוימת ובכך להעניק לה ציון חיובי או שלילי.  

 

רוצים לראות רק את התגובות שקיבלו ציון חיובי? לחצו על אפשרות הסינון "מומלצות גולשים" וכל התגובות האהודות ייפתחו בדף. אפשרות נוספת היא "עוררו עניין" המציגה תגובות נצפות במיוחד. 

 

לא רוצים ללחוץ על אפשרויות הסינון? אין בעיה. תגובות צבועות באדום הן המומלצות במיוחד, כרגיל, ולכך הוספנו מופע חדש של תגובות אפורות - שהרבו להצביע נגדן. 

  


תגובות שרבים הצביעו נגדן באפור

 

כל התגובות בקליק

ועוד שיפור: מעתה כל התגובות נפתחות מתחת לכתבה בקליק אחד.

 


פתיחת כל התגובות

 

צ'ופרים לנרשמים

משתמשים רשומים יוכלו לפרסם את תגובתם עם תמונה והפניה לתגובות נוספות שלהם.

 


 

רשומים ל-ynet ולא מעוניינים לחשוף את זהותכם? אין שום בעיה - סמנו את האפשרות "הגב באופן אנונימי" במסך תגובה חדשה. כמובן שאפשר להמשיך להגיב באופן אנומימי גם ללא רישום.

 


 

אז מה אתם חושבים על הטוקבקים החדשים? טקבקו לנו.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
טוקבקים משופרים
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים