שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הזהרתי אותו שאני שמנה והוא התנצל שהוא נמוך

  לא הרגשתי נוח לפרסם מודעת היכרות, אבל חשתי צורך לשתף בסיפורים ושירים. ואז יום אחד קיבלתי תגובה לאחד הסיפורים. הוא סיפר שנכנס במקרה לאתר, כי הוא עובד כמעצב אתרים. התקשיתי להאמין שהוא הגיע אלי כך. סיפור ראשון מתוך עשרה

  לפני ההיכרות שלנו, לא האמנתי מעולם במשהו שנקרא גורל. לא חשבתי שדבר כזה באמת קיים...

   

  מספר חודשים לאחר מותו של אבי ז"ל המשכתי עוד לגור בבית הוריי עד שנמכור אותו, ואחותי הציעה לי להפיג את הבדידות באמצעות האינטרנט, שטרם התוודעתי אליו לפני כן. לא הרגשתי נוח לפרסם מודעת היכרות, אבל כן חשתי צורך עז לשתף באמצעות סיפורים ושירים. הצלחתי למצוא אתר רלוונטי שנראה לי מתאים. כלל לא ציפיתי לתגובות, אבל לשמחתי היו לא מעט תגובות נלהבות ומרגשות.

   

  ואז יום אחד קיבלתי מייל אישי כתגובה לאחד הסיפורים מבחור ששמו אלעד. זה היה מייל באנגלית, ותיארתי לעצמי שמדובר במישהו מחו"ל, כי הסגנון היה כל כך לא אופייני לבחור ישראלי - מלא ברגישות, בחום ונדיבות.

   

  השיר שפתח את המייל היה השיר האהוב עלי, של קט סטיבנס The first cut is the deepest. רק המלים של השיר שצוטטו במייל ההוא מילאו את עיניי בדמעות. הוא כתב לי שנגעתי בו בכתיבה שלי, שהמלים שלי הזכירו לו את השיר הזה והוא לא יכול היה להתאפק וחש צורך עז לשלוח לי אותו. כתבתי לו בחזרה שמעולם לא קיבלתי מכתב כך כך כן ומרגש והוא מוזמן לכתוב לי עוד. 

   

  וכך התכתבנו... יום יום, במשך יותר משבועיים. הוא סיפר לי שנכנס במקרה לאתר כי הוא עובד כמעצב אתרים, אני התקשיתי להאמין שאדם כזה יקר יכול להגיע אלי כך, "במקרה".

   

  מייל גורלי עם הכותרת "וידוי" 

  פחדתי שאולי הוא עובד עלי, שהוא בטח לא מעוניין במשהו רציני ואולי הוא אפילו נשוי. ואז הגיע המייל הגורלי. כבר בכותרת שנושאה היה "וידוי", הלב שלי התחיל לפעום מהר.

   

  "על מה הוא כבר רוצה להתוודות?!", תהיתי, "כמו שחשבתי... הוא בטח נשוי, או שיש לו חברה ואולי הוא בכלל מעדיף גברים ורצה אותי רק בקטע ידידותי, והוא בטח נבהל שזה הפך עמוק ואישי מדי".

   

  "רציתי להתוודות בפנייך שאני לא מעוניין רק בידידות, אני מרגיש כלפייך משהו הרבה יותר עמוק. אני מאוד רוצה לדבר איתך. מסכימה?".

   

  לקחתי נשימה עמוקה.  ב ט ח   ר צ י ת י !  אבל שוב, הפחדים צפו ועלו כי זה נראה טוב מדי, טוב מדי מכדי להיות אמיתי.

   

  בטלפון זרמנו, שנינו התרגשנו. ידענו שהשלב הבא זה רק להיפגש. אני עדיין גרתי בצפון והוא במרכז הארץ. הזהרתי אותו שאני בחורה מאוד שמנה, ואילו הוא התנצל מראש שהוא נמוך ולא ממש יפה. קצת חששנו לפגוש זה את זה, כי כל אחד סוחב איתו כוויות מפגישות עיוורות מן העבר.

   

  ראיתי אותו ורציתי לברוח. חטפתי רגליים קרות

  כשהגעתי לנקודת המפגש שלנו, פינת רוטשילד שינקין, ראיתי אותו ורציתי לברוח. חטפתי רגליים קרות, אבל הוא קלט אותי ונופף עם היד. חייכתי חיוך מאולץ והתקדמתי לעברו, לאט.

   

  "את בכלל לא שמנה כמו שתיארת", הוא חייך ברוך. היה לו מבט מתוק ועדין בעיניים, מבט מאוהב. משום מה זה הבהיל אותי. הלכנו זה לצד זה, והוא לא הפסיק להביט בי במבט המצועף הזה, ואני כמו מאובנת. לא מאמינה. זה נראה שאני ממש מוצאת חן בעיניו.

   

  הגענו לים, התיישבנו זה ליד זה. הוא הושיט לי יד חמה ואני נעתרתי, עדיין מעט המומה. "למה את כל כך שקטה?", שאל. משכתי בכתפיים וחייכתי במבוכה. "פשוט קשה לי להאמין שאנחנו באמת כאן, ביחד", עניתי.

   

  התחבקנו ככה לפני כולם, מול הגלים

  הוא קם והושיט לי יד כדי שאקום, התחבקנו ככה לפני כולם, מול הגלים. לאט לאט הפשרתי והנחתי לעצמי להתמסר אל החיבוק שלו. חיבוק שיודע, בלי מלים, שנועדנו זה לזה.

   

  חודשים ספורים לאחר מכן עברתי לגור איתו. חלפו עלינו רגעים של אושר ורגעים מלאים אתגרים. ארבע שנים לאחר מכן נסענו לטייל בצפון. שם, בטירה הנעה ברוח, מול הר חרמון, ליד האש הדולקת באח, הוא הושיט לי טבעת והציע לי אירוסים. את הכל הוא תכנן לפרטי פרטים. הערב הכי רומנטי שחוויתי אי פעם.

   

  באותה שנה התחתנו, אנשים לא הפסיקו לספר לנו שבועות אחר כך, שזו היתה החתונה הכי מרגשת שאי פעם השתתפו בה.

   

  לפעמים, בלילות, אנחנו מסתכלים זה לזה בעיניים ותוהים איך הכל התגלגל מאז אותה התכתבות תמימה, לכאורה.

   

  והבן היפהפה שלנו, נועם, שנולד לפני חודשיים, עוד ייאלץ לשמוע הרבה פעמים את סיפור המפגש המופלא והקסום של ההורים שלו, שמיום ליום רק לומדים לאהוב זה את זה יותר ויותר...

   

   

   

   

  מחר ובמשך השבועיים הבאים יתפרסמו עוד תשעה סיפורי היכרות באינטרנט, ובסוף יוצגו כולם לבחירת הגולשים.

   

  הפרס הגדול לזוג הזוכה: סופ"ש זוגי במלון קיסר פרמייר אילת, על בסיס לינה וארוחת בוקר. פרס שני: עיסוי זוגי בג'ניס רוז ספא, הרצליה. חמשת הזוגות המובילים יזכו בפרסים מתנת JDate.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ידענו שהשלב הבא זה רק להיפגש. אלעד וחגית
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים