שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מתחתי אותה באתר והיא החליטה להתנקם בי

  בזמן שצ'וטטנו הצלחתי איכשהו להשיג את הפרטים של משפחתה, כולל תאריכי לידה, וסיפרתי לוורד כל מה שאני כביכול "יודע". היא נבהלה וחשבה שאני מכיר אותה ממש טוב, אבל לא עבר זמן רב וזה חזר אלי בהפוכה. סיפור חמישי מתוך עשרה

  ורד וואני הכרנו בפורטל הנוער bona. אני מדריך ריקוד היפ הופ, וממה שראיתי בפרופיל של ורד, היא אוהבת לרקוד את אותו סגנון וגם ברייקדאנס, וכך נוצר בינינו נושא שיחה.

   

  לאחר זמן מה עברנו להתכתב במסנג'ר. היינו רק ידידים, מפני שבאותה תקופה היתה לי מישהי אחרת. יום אחד, בזמן שצ'וטטנו, החלטתי שאני רוצה לעשות לה מתיחה קטנה. הצלחתי להשיג את הפרטים של הוריה ושל שאר משפחתה, כולל תאריכי לידה.

   

  התחלתי לספר לוורד כל מה שאני כביכול "יודע" על המשפחה, והיא ממש נבהלה וחשבה שאני מכיר אותה טוב. לאחר שפירסמתי את המתיחה בפורטל - כולם צחקו עליה. מאז היא הבטיחה להתנקם בי.

   

  לאחר כשבוע החלטתי שאני מזמין לסטודיו בעיר מגוריי את כל החברים מאותו פורטל למפגש היפ הופ. ורד היתה שם, וזו הפעם הראשונה שנפגשו פנים מול פנים ולא דרך צג מחשב. החברה שלי היתה שם גם כן.

   


  התכרבלנו ביחד והסתכלנו זה על זה במבט חושני ורעב.  ורד ויהונתן

   

   

  לאורך כל המפגש פשוט הרגשתי צורך להיות רק איתה, ללמד אותה כמה שיותר דברים כדי להיות קרוב אליה. האופי שלה מאוד סיקרן אותי במפגש הזה.

   

  באותו הערב גם נפרדתי מאותה האחת שיצאתי איתה, כיוון שהעניינים לא הסתדרו בינינו. וכך עבר לו הזמן והגיע ל"ג בעומר. בערב המדורה התקשרתי אליה בספונטניות כדי להזמין אותה להגיע לחגוג איתי ועם חברים. ואכן לא ציפיתי ממנה, אבל היא ביטלה מפגש במקום אחר כדי להגיע ולחגוג איתי. לא חשבתי בהתחלה על כלום, אבל זרמתי.

   

  לא היה לי אומץ לנשק אותה

  באותו הלילה ישבנו סביב המדורה וכל הזמן רק דאגתי לה שתאכל ותשתה, היא התרשמה מה"ג'נטלמניות" שהפגנתי. לא רחוק מהמדורה היה מזרן שזרוק על הריצפה בתוך אתר בנייה. היא אמרה שקר לה, אז לקחתי את המזרן, הבאתי שמיכה וקירבתי אותה למדורה.

   

  היא נשכבה לה שם ואני יחד איתה. התכרבלנו ביחד בשמיכה והיינו ממש צמודים זה לזה, אבל לא קרה כלום. רק הסתכלנו זה על זה במבט רעב. לי לא היה את האומץ לנשק אותה.

   

  בבוקר ליוויתי אותה לתחנת אוטובוס בחזרה הביתה. אמרתי לה שתחכה לי בתחנה ובינתיים הלכתי לקנות לה כוס קפה חם. כשחזרתי, ורד כבר לא היתה שם. האוטובוס הקדים אותי. מאוד התאכזבתי.

   

  כך נותרתי עם שתי כוסות קפה חם ביד וחזרתי הביתה. כשהתלוננתי בפניה אחר כך על שלא חיכתה לי, ביקשתי ממנה "פיצוי" הולם על המקרה, וקבענו להיפגש אצלה בבית כשבוע לאחר מכן.

   

  לא הכרתי את מקום מגוריה ממש טוב, ולכן בטעות ירדתי בקצה השני של העיר, מרחק הליכה של כשעה מביתה. התחלתי ללכת ברגל, תוך כדי שאני שואל את העוברים ושבים היכן הרחוב שלה.

   

  זו היתה הנקמה הקטנה שלה

  לבסוף הגעתי מתחת לבניין שלה והתקשרתי לברר שהיא נמצאת. היא ענתה שהיא לא בבית כרגע, אבל ביקשה שאחכה לה למטה. חיכיתי וחיכיתי, וכעבור שעתיים של תירוצים מצידה למה היא מאחרת לפגישה, הופיעה הגברת ונורא שמחתי לראותה.

   

  אבל חמש דקות לאחר מכן היא אמרה שהיא חייבת ללכת ושיש לה המון סידורים לעשות. נורא התעצבנתי, אבל לא הוצאתי מילה מהפה. אני מניח שזו היתה הנקמה הקטנה שלה על המתיחה שלי...

   

  היא הבטיחה שתפצה אותי, ואני - פשוט לא יכולתי לסרב. וכך קבענו לנו עוד פגישה אצלה בבית ביום אחר. אליה הגעתי בסדר, ולשם שינוי היא היתה שם. הכנו אוכל ביחד ונורא צחקנו ונהנינו.

   

  מאז אנחנו כבר שנה יחד, ולי ולה ידוע כבר שמכאן ועד לחופה - הדרך לא ארוכה בכלל...

   

   

  בשבוע הבא יתפרסמו עוד חמישה סיפורי היכרות באינטרנט, ובסוף יוצגו כולם לבחירת הגולשים.

   

  הפרס הגדול לזוג הזוכה: סופ"ש זוגי במלון קיסר פרמייר אילת, על בסיס לינה וארוחת בוקר. פרס שני: עיסוי זוגי בג'ניס רוז ספא, הרצליה. חמשת הזוגות המובילים יזכו בפרסים מתנת JDate.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  היא ביטלה מפגש במקום אחר כדי להגיע ולחגוג איתי. ורד ויהונתן
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים