שתף קטע נבחר

בזכות האינטרנט: נמצאו אופניו של ארמסטרונג

הרוכב הגדול בתבל הודיע ל-140 אלף גולשי אתר טוויטר על גניבת אופניו, ובישר להם כעת על המציאה. "אין לי עדיין פרטים, אבל האופניים בדרך לכאן. תודה למשטרת סקרמנטו", כתב ארמסטרונג, שמדורג רביעי בטור של קליפורניה

ביום ראשון בישר לאנס ארמסטרונג לגולשי אתר האינטרנט טוויטר כי אופניו נגנבו. היום (ה'), ארבעה ימים מאוחר יותר, הוא כבר כתב להם: "האופניים שלי נמצאו. עדיין אין לי פרטים, אבל הם בדרך לכאן. תודה למשטרת סקרמנטו על עזרתה".

 

מסתבר שפלאי הטכנולוגיה עזרו גם לרוכב האופניים הגדול בכל הזמנים. מייד לאחר שהתבשר על הגניבה, כתב ארמסטרונג ל-140 אלף גולשי טוויטר (סוג של בלוג מקוצר ורשת חברתית): "וואו! הגיעו עכשיו לחדר שלי ואמרו לי שפרצו למשאית ושמישהו גנב את האופניים בהם אני משתמש במירוץ נגד השעון. WTF?!".


לאנס ארמסטרונג. הטכנולוגיה עזרה לו (צילום: גטי אימג'ס)

 

חבריו הגולשים לא נשארו אדישים לבקשה, בפייסבוק הוקמה קבוצה 'מיליון אזרחים מחפשים את האופניים הגנובות של ארמסטרונג" והמשטרה הודתה כי

 הקמפיינים הללו עזרו להקשות על חיי הגנבים. "הטכנולוגיה השאירה את הסיפור בחיים", אמר נורם לאונג ממשטרת סקרמנטו. "היה ברור שאזרחים רבים מחפשים את האופניים. זה מקשה על העברתם, וגם אי אפשר לרכוב עליהם, כי זה אייטם חם".

 

האדם שמסר את אופניו של ארמסטרונג, ששוויים 10,000 דולר, אינו חשוד בגניבה וגם לא בוצעו מעצרים בפרשה. שני אופניים נוספים שנגנבו מקבוצתו של ארמסטרונג, עדיין לא נמצאו. אלוף הטור דה פראנס במשך שבע שנים רצופות, שהחל ב-2009 ניסיון קאמבק שאפתני, נמצא כעת במערב ארצות הברית ומתחרה בטור של קליפורניה, בו הוא מדורג כרגע רביעי.

 

הרוכב הספרדי, אלחנדרו ואלוורדה, התבשר היום כי נפתחה נגדו חקירה משטרתית בנוגע למעורבות בפרשת הסמים 'פוארטו'. ואלוורדה תוחקר היום ברומא על ידי הוועד האולימפי האיטלקי, בעקבות בדיקות דם ושתן שנתן במהלך אחד השלבים של הטור דה פראנס שעבר במדינה בשנה שעברה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאנס ארמסטרונג
צילום: רויטרס
מומלצים