שתף קטע נבחר

ארה"ב: דרישה להחרים משחק המדמה אונס

משחק וידאו יפני, בו השחקן מדמה אונס של אמא ושתי בנותיה, מעורר סערה בניו יורק. ארגונים חברתיים דורשים להחרים את המשחק, שכלל לא אמור להמכר מחוץ ליפן, באופן מיידי

אנס נורא אורב לאם ושתי בנותיה, מתנפל עליהן ואונס אותן באכזריות זו אחר זו. זהו לא תסריט לסרט אימה או סיפור חדשותי מזעזע, אלא סיפורו של משחק וידאו יפני שערורייתי במיוחד, שעלה לאחרונה לכותרות אחרי שנמכר גם בגבולות ארצות הברית. מועצת העיר ניו-יורק בשיתוף עם הברית נגד תקיפות מיניות בניו-יורק, דורשים כעת להחרים באופן מיידי את הפצתו של המשחק.

 

המשחק, בשם RapeLay, הוא חלק מתרבות של משחקים מיניים יפניים, המשתמשים בקטעי אנימציה, כחלק מתרבות ה"הנטאי", מונח המתאר תכנים פורנוגרפיים מצויירים.

 

המשחק נמכר ביפן בחנויות ובמחלקות סגורות המתמחות בתחום.

 

מפתחת המשחק, חברה בשם Illusion, מציינת באתר האינטרנט שלה שהמשחקים אסורים למכירה מחוץ לגבולות יפן, אך אלה הצליחו להגיע לארצות אחרות, בזכות אתרי אינטרנט כמו Ebay, המאפשרים מכירה ישירה של פריטים ממוכר לקונה.

 

המשחק הצליח כבר לחולל מהומה בבריטניה, כאשר חבר פרלמנט גילה על קיומו והשתמש בו כדי לתקוף משחקי מחשב אלימים. וכעת מעורר עניין גם בניו-יורק, עם הקריאה להחרים את הפצתו.

 

למרות שהמשחק כבר אינו זמין באתרים Ebay ו-Amazon, שם אותר לראשונה מחוץ לגבולות יפן, דוברת מועצת העיר ניו-יורק, קריסטין קווין, טוענת שהוא עדיין זמין לרכישה באתרי אינטרנט אחרים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים