שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  גרי בילו התפטר מניהול בית צבי

  מנהל בית הספר למשחק הודיע על פרישתו. הדבר נעשה ככל הנראה בעקבות התנגשויות עם הוועד המנהל. גורמים בבית הספר: "זה לא משבר אמנותי או פדגוגי, אלא משבר ניהולי"

  אחרי כמעט שלושה עשורים כמנהלו הבלתי מעורער של בית הספר הגבוה למשחק, "בית צבי", הודיע הערב (ג'), גרי בילו, על פרישתו. ההודעה ניתנה במהלך ישיבה שלא מן המניין של הוועד המנהל, בה הגיש את התפטרותו במקביל להגשת הסכם פרישה עליו דנו הצדדים במהלך השבועות האחרונים.

   

  מאחורי הקלעים אומרים היום ל-ynet כי בילו הגיש את התפטרותו בעקבות התנגשויות חוזרות ונשנות בינו לבין הוועד המנהל של בית הספר בנוגע לאופן ניהולו. "זה לא משבר אמנותי או פדגוגי, אלא משבר ניהולי", מדגישים מקורבים להנהלה ומתייחסים, בין היתר, לגירעון מצטבר של כ-2.5 מיליון שקל, אליו נקלע בית הספר.

   

  במהלך השנה האחרונה סבל "בית צבי" מקיצוצים משמעותיים בתקציבו, ובעקבותיהם נאלצה ההנהלה לפטר עובדי מחלקות שונות בצוות הקבוע של בית הספר. קיצוץ תקציב התמיכה של משרד התרבות גרע אף הוא משמעותית מתקציב הפעילות הכולל, שנאמד בשנת 2009 ב-9.75 מיליון שקל, סכום שקטן ביותר מ-3.5 מיליון שקל מהתקציב אשתקד.

   

  את תגובתו של בילו לדברים לא ניתן היה להשיג. בוועד המנהל של בית הספר העדיפו לעת עתה שלא להגיב. ברשימת המועמדים להחליף את בילו בתפקיד עלה, בין היתר, שמו של הבמאי ומנהלו האמנותי של המדיטק בחולון, משה קפטן.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  בילו (עם ריטה). ייאלץ להיפרד מבית הספר
  צילום: אביגיל עוזי
  לאתר ההטבות
  מומלצים