שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  על מה כל הרעש?

  את זה עוד לא ראיתם: ארנו ריבייר הצרפתי אמור לנגן על חפצים. בפועל, הוא מלקה קפיצים, מגרד ברזלים ומתעלל בתקליטים. מסקרן אתכם? בואו לראות

  מאז ומתמיד היוותה תל-אביב מקום לאמני שוליים, בין אם ישראלים או מחו"ל, אבל שימו לב לוידאו שלפניכם, כי הפעם מדובר בשיא חדש.

   

  מחר (ו') ייארח מועדון לבונטין 7 ערב בשם "הלילה הבלתי ידוע מראש", הנערך במסגרת פסטיבל "קונטמפו" למוזיקה עכשווית ווידאו ארט. מדובר ביוצרים אלטרנטיבים שבעיקר עושים הרבה מאוד רעש.

   

  במרכז עומד ארנו ריבייר הצרפתי: הוא לא ממש משתמש באפקטים וגם לא ממש מנגן משהו על הפטיפון שלצידו. הוא פשוט מכה על כל חפץ שמסביבו ממש בחוזקה. לפעמים הוא גם חורט על חפצים ונשמע כאילו הוא מזיז שולחנות וכיסאות ממקום למקום. אז אולי הוא לא שגרתי, אבל גם אם לא תאהבו את המחזה, אנחנו מבטיחים לכם שתצחקו נורא.

   

  מלבד ריבייר, יופיע גם אדם בומן האנגלי מלהקת "מורפוג'נסיס", שגם הוא ינגן על מיני חפצים. דניאל פדן האנגלי יצטרף וידגים לקהל שירים ורעשים המושפעים ממוזיקת עולם וממוזיקה בלקנית. האמנים ישלבו הלקאת חפצים לצד פולק, קצת מוזיקה קלאסית ואילתור. גם אם לא תדעו מה הולך להתרחש שם, מומלץ בחום להצטייד באטמי אזניים. תבלו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ריבייר. מלקה חפצים
  צילום: אבי חי
  לאתר ההטבות
  מומלצים