שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  שוחרר חשוד באונס בת 7: עברתי גיהינום
  לפני כמה ימים הצהירה הפרקליטות כי יש בידה ראיות נגד החשוד, אך כעת הודתה: יש לשחררו. בדיקות רפואיות לא גילו כל פגיעה פיזית בילדה, והפוליגרף העיד כי הכחשותיו - אמת

  תושב באר שבע, בן 39, נעצר בשבוע שעבר בחשד שאנס ילדה בת 7 בשירותים של בית ספר. לכאורה עוד סיפור מזעזע על אלימות מינית, אך בתום שבוע של חקירה מתברר כי עיקר הזעזוע צריך ליפול על כתפי הפרקליטות והמשטרה - כשמתברר שאין כל ראיות נגד החשוד, ובדיקה רפואית אף גילתה שהילדה מעולם לא נפגעה פיזית.   

   

  הפרקליטות תכננה להגיש היום (ה') כתב אישום נגד החשוד, עובד עיריית באר שבע, אך חזרה בה ברגע האחרון מאחר שאין מספיק ראיות נגדו. למרות זאת, לפני כמה ימים לא נמנעה הפרקליטות מלהגיש הצהרת תובע, באמצעות עו"ד יריב סרי, לפיה יש ראיות לכאורה להעמידו לדין. העובד, אגב, הכחיש לאורך כל החקירה את החשדות נגדו. 

   

  "מה שעברתי זה גיהנום. זה היה חלום שחור", סיפר עובד העירייה. "באותו יום אכן עבדתי בבית הספר והלכתי לשירותים, אבל אני אפילו לא יודע באיזו ילדה מדובר. לא עשיתי כלום, אבל אף אחד לא האמין לי. לא הבנתי מה רוצים ממני. כשהודיעו לי היום שאני משוחרר, כמעט שלא האמנתי".

   

  אשתו של החשוד, בת 33, סיפרה כי בעלה עדיין נסער ולא קולט מה שאירע לו: "במשך כל הזמן חשבתי - מתי זה ייפסק? חייתי באי-ודאות. לא ידעתי מה לומר לילדים, פחדתי שהמשטרה תשבור אותו ותגרום לו להודות בדברים שלא עשה".

   

  עם התקדמות החקירה, כשבבדיקות רפואיות התגלה שאין כל ראיות גופניות לאונס, השתנתה התמונה עבור הפרקליטות לגמרי. עורכי דינו, עו"ד אייל

  אביטל וכמאל אלזיאדנה, התעקשו לאורך כל החקירה שמרשם יעבור בדיקת פוליגרף - אך זו לא בוצעה. רק אתמול, לאחר פניות חוזרות ונשנות, נערכה לו הבדיקה והוא נמצא דובר אמת. 

   

  אביטל ואלזיאדנה חלקו שבחים לפרקליטות, ולעומדת בראשה, על כך שקיבלה החלטה קשה, אך אחראית. "לאורך כל הדיונים סברנו שמרשנו חף מכל פשע. אנחנו שמחים שהצלחנו למנוע הגשת כתב אישום בדקה ה-90", אמרו הפרקליטים.

   

  ממשרד המשפטים נמסר כי התיק נסגר מחוסר ראיות. ממשרד החינוך נמסר כי הילדה ממשיכה ללמוד בבית הספר ומלווה על-ידי גורמי המקצוע במקום. בבית הספר לא שוחחו עם הילדים בעניין, אך נערכה שיחת הדרכה להורים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים