שתף קטע נבחר

התוספת שתופסת: נערה מצאה ג'וק בגבינה

בת 15 מהשפלה נחרדה לגלות מקק מתחת למכסה הוואקום של אריזת לַבַּנֶה מתוצרת מחלבות גד. אביה התלונן: אמרו שישלחו מנהל, אך לא שמעתי מהם. פנינו, והמנהל הגיע לביתם

במשפחת מ' המתגוררת בשפלה התיישבו במוצאי שבת לאכול ארוחת ערב. הבת הבכורה (15) פתחה את קופסת הגבינה והחלה לרוץ ברחבי הבית בצעקות.

 

חפצים ובעלי חיים לא רצויים במזון

 

"רצנו לחפש אותה, ולא הבנו מה קורה", שיחזר אביה, ש', בשיחה עם ynet. "ואז היא אמרה לנו שראתה ג'וק בתוך הגבינה. חזרנו לשולחן, וראינו מתחת לסוגר הוואקום של הגבינה ג'וק בגודל של כשלושה סנטימטר".

 

מדובר בגבינת לַבַּנֶה 5% מתוצרת מחלבות גד. במשפחת מ' סיפרו שבו ברגע הסתיימה ארוחת הערב, ולאף אחד לא היה יותר תיאבון או חשק לטעום את האוכל. "מכסה הניילון של הקופסה עדיין סגור, אז אי אפשר לטעון שהג'וק נכנס בסופרמרקט או בדרך. ברור שזה קשור לתהליך הייצור", אמר ש'.

 

ביום ראשון בבוקר פנה ש' למוקד שירות הלקוחות של מחלבות גד, וסבר שבחברה יזדעזעו כמוהו מהמקק שחדר אל הגבינה. ואולם נכונה לו אכזבה.

 

"ציפיתי שייקחו אחריות ושהתגובה תהיה מיידית - שיבדקו את קו הייצור ואת בקרת האיכות שלהם. הם אמרו שישלחו אלי את מנהל האזור אבל לא שמעתי מהם כלום. אני גר כ-25 דקות מהמפעל, אז זו לא צריכה להיות בעיה להגיע".

 

העניינים החלו לזוז באופן ובקצב שונים לאחר שפנינו למחלבה בבקשה לתגובה.

 

ממחלבות גד נמסר בתגובה: "אנחנו מתנצלים שבגלל טעות אנוש של עובד בחברה לא הועברה התלונה לידי הגורמים המתאימים. אחר הצהריים, בתיאום שנעשה עם הלקוח, מנהל האזור הגיע לביתו, ואנחנו בטוחים שבפגישה זו נפתר הנושא לשביעות רצון מוחלטת של הלקוח".

 

בהכנת הידיעה השתתף עמית שניידר
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
הג'וק (מוקף בעיגול) בגבינה
צילום: אבי רוקח
מומלצים