שתף קטע נבחר

יוסי בניון מחוץ להרכב הנבחרת מול יוון

הקשר חולה והתלונן על כאבים בשתי רגליו, קשטן החליט להשאיר אותו מחוץ ל-11 במשחק הקריטי מול יוון בכרתים (ד', 21:30, שידור ישיר בערוץ 2). למרות זאת בניון יישאר בסגל. ורמוט עשוי לפתוח במקומו. זיו עשוי לפתוח על חשבונו של ברדה

יוסי בניון על הספסל. כך הוחלט היום (ד'), מספר שעות לפני המשחק הקריטי כל כך של נבחרת ישראל מול יוון בכרתים. הקשר התלונן על כאבים בשתי רגליו וסובל משפעת. דבר זה מעלה בספק גדול את האפשרות כי יפתח בהרכב הראשון במשחק הגורלי במוקדמות המונדיאל (21:30, שידור ישיר בערוץ 2). הנבחרת סיימה את האימון שנועד לבחון את כשירותו של בניון, בסופו הוחלט - הקפטן מחוץ לסגל.

 

 

אמש, בניון נטל חלק באימון הערב של הנבחרת שהתנהל על מי מנוחות. מדובר באימון קליל באווירה מצוינת, בו קשטן, כהרגלו, לא תירגל את ההרכב שצפוי לפתוח ביום רביעי. במידה ובניון אכן לא יעלה ב-11, יחליף אותו בהרכב גילי ורמוט. שחקן פצוע נוסף, גל אלברמן, התאמן חלקית בצד, זאת בהוראת הצוות הרפואי. השפן של קשטן עשוי להיות יואב זיו, שאמור לפתוח ב-11 כקיצוני שמאלי, על חשבונו של אליניב ברדה.

 

קשטן עצמו קיים לפני האימון את מסיבת העיתונאים הרשמית. המאמן הלאומי התייחס להצהרת יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, כי הראשון ימשיך בתפקידו עד לסיום החוזה. "המינוי שלי יסתיים בסוף יולי 2010", הודיע קשטן. "לא שמעתי מה שאבי אמר, לא קראתי עיתונים ולא יודע במה מדובר".

 

על ההערכות למשחק עצמו מול היוונים התייחס קשטן כשאמר: "יש לי הרכב שמתגבש, אבל גם עוד יום לגבש אותו סופית. יש אווירה יוצאת מהכלל בנבחרת. הנבחרת מחוייבת לעצמה ולהצלחתה". בתחילת דבריו המאמן אף התפנה לברך את יואב זיו על הולדת בנו ואת טל בן חיים, החוגג יום הולדת 27.

 

"ראינו את הקלטת של היוונים", הוסיף קשטן. "ניתחנו את הדברים הטובים והפחות טובים. אותו דבר אצלנו. יש לי תפיסת עולם מסוימת ואתם מכירים אותה, היא לא תשתנה. ניצחון? אני מאמין שאפשר לנצח בכל מגרש. היוונים ישנו מעט את תפיסת המשחק שלהם, יהיו יותר התקפיים".

 

על דבריו של יוסי בניון נגד שריקות הבוז של האוהדים, הגיב קשטן: "אני מחזקת את דבריו של יוסי, אבל מה שאני אומר באסיפות הקבוצה, אני לא חושף". על כשירותו של גל אלברמן, הוסיף: "הוא יהיה ערוך ומוכן, כל יום שעובר רק מחזק אותו".


קשטן מתדרך את שחקניו. ייתן לזיו את ההזדמנות ב-11? (ניר 'שוקו' כהן) 

 

וייץ ושרף פרצו את מערך האבטחה

השקט שאפף את הכנותיה של נבחרת ישראל למשחק הגורלי הופר בשעות הבוקר באופן די חריג מאז מונה קשטן למאמן. סערה פרצה בממלון הנבחרת לאחר ששדר ערוץ 2, רמי וייץ, הגיע להתאכסן בו יחד עם הפרשן והמאמן הלאומי לשעבר, שלמה שרף.

 

יו"ר המשלחת, אריאל שיימן, דרש משרף ו-וייץ לעבור להתגורר במלון אחר, אך כרגע עדיין לא ברור היכן יבלו השניים את הלילה. אנשי הנבחרת הבהירו לשיימן כי אין הם רוצים בכל מגע עם המאמן הלאומי לשעבר, עליו יש כעס גדול. בדבר אף התערב יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון.


מוטל'ה שפיגלר נהנה ממזג האוויר ביוון (צילום: ניר 'שוקו' כהן)

 

שיימן אמר: "שרף יעזוב את המלון ולא יתגורר עם הנבחרת. זה לא יקרה". יחד עם שרף, גם הגיע, יצחק שום. אמנם אין שום דבר חתום בנושא, אבל מדובר בהפרת הקוד הלא חתום שהנהיג קשטן בנבחרת - אנשי התקשורת אינם ישנים במלונה של המשלחת.

 

ההרכב המשוער של הנבחרת: דודו אוואט; קלמי סבן, טל בן חיים, דקל קינן, דדי בן דיין; גל אלברמן, בירם כיאל, יואב זיו, יוסי בניון (גילי ורמוט); בן סהר, עומר גולן.  

 

השתתפו בהכנת הידיעה: ניר 'שוקו' כהן, עדי סרדס וגידי ליפקין


פורסם לראשונה 31/03/2009 15:52

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קשטן וסיני
צילום: ניר 'שוקו' כהן
מומלצים