שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  גלעד כהנא התפרע באולפן ערוץ המוזיקה

  סולן להקת "ג'ירפות" הפריע למהלך השידור, ניפץ בקבוק יין ושבר את אחד המיקרופונים באולפן. לטענתו, הופעת להקתו באולפן בוטלה בעקבות המקרה. כהנא: "כשמזמינים אותי לחנות חרסינה, דברים עלולים להישבר"

  דרמה באולפן השקוף של ערוץ המוזיקה 24. בלילה שבין חמישי לשישי, הנחו את המשדר באולפן המוזיקאים גלעד כהנא ודודו טסה, לצד העיתונאי מני אבירם. "משמרות הלילה" באולפן השקוף, שהחל את פעילותו לפני כשבועיים, הן ארוכות ונחשבות למתישות עבור המנחים והאורחים.

   

  כהנא, שהגיע לאולפן במסגרת קידום הפרויקט החדש שלו, "The Walking Man", החליט להכניס קצת פלפל לשידור הממושך ובמהלך ההנחיה באולפן החל להשתולל, וכתוצאה מכך שבר מיקרופון יקר באולפן וכמו כן שבר גם בקבוק יין. בנוסף, ניתן היה לראותו מפריע מפעם לפעם לפעילות המצלמות, בזמן הופעותיהם של האמנים באולפן.

   

  ב"קשת" ובערוץ המוזיקה הפועל מטעמה לא ממש אהבו את התנהגותו, והחליטו לפעול בנושא. לטענתו של כהנא,

  יום למחרת המופע גורמים מטעם הערוץ יצרו איתו קשר והודיעו לו כי ההופעה של להקתו, "ג'ירפות", שתוכננה להתקיים החודש באולפן השקוף - בוטלה.

   

  מערוץ המוזיקה נמסר: "האולפן השקוף משדר מסביב לשעון, כולל בשעות הלילה, בהן ניתן למנחים ולאמנים חופש אמנותי מלא בפלטפורמה משוחררת ופרועה יותר. יחד עם זאת, לא נשלים עם פגיעה בציוד או כזו שעשויה לסכן חיי אדם. עם גלעד כהנא יושרו ההדורים ונשמח לארח אותו שוב כמתוכנן".

   

  גלעד כהנא מסר בתגובה: "לא התכוונתי לפגוע באיש או אישה או בציוד. אם עשיתי כן אני מתנצל. עם זאת, כשמזמינים אותי לחנות חרסינה, דברים עלולים להישבר".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  כהנא. מתנצל
  צילום: דודו אזולאי
  לאתר ההטבות
  מומלצים