שתף קטע נבחר

הפקק בדרך לזברה: עם ישראל בספארי

הילדים בחופש, וההורים על ההגה, מחפשים פתרונות. רבים בחרו באותו פתרון - והגיעו לספארי ברמת-גן. התוצאה היתה פקק בכביש ופקק מצות בבטן של החיות. היינו שם

הפסח נמשך, הילדים משועממים וההורים מחפשים פתרונות. חלק גדול מצאו את אותו פתרון - להגיע לספארי ברמת-גן. המשטרה סגרה בשלב מסוים את האזור, בשל עומס יתר. גם בפארק הלאומי הסמוך, נפנפו לשלום על המנגל.

 

עומסי תנועה נרשמו אתמול גם באתרי נופש אחרים. לא פחות מרבע מיליון איש ביקרו אתמול בשמורות הטבע ובגנים הלאומיים של רשות הטבע והגנים. האתרים הפופולריים ביותר היו שמורת עין גדי, גן השלושה (הסחנה), הגן הלאומי קיסריה ואפולוניה.

 

בין המטיילים בצפון היו גם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, רעייתו שרה והילדים יאיר ואבנר. הם החלו את היום בתל קדש שבגליל העליון, ומשם המשיכו לנבי יושע, לתל חצור ולבית הכנסת העתיק בכורזים. הסיור נגמר על שפת הכנרת, בכפר נחום. נתניהו הגדיר את הטיול "סיור שורשים עמוק בעקבות ההיסטוריה היהודית".

 

מארגני הטיול הביעו תקווה כי הטיול של משפחת נתניהו יהווה דוגמה אישית עבור משפחות ישראליות נוספות, שיבחרו כיעדי טיול אתרי מורשת וארכיאולוגיה - ולא רק מדשאות, מנגלים ובריכות מים.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ליען יש בטן מלאה על המבקרים
צילום: חגי דקל
מומלצים