שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  קרטון על הפסים: שיבושים ברכבות ת"א-חיפה
  אזרח דיווח על חפץ חשוד על המסילה, דרומית לתחנת בית-יהושע. חבלנים שהוזעקו למקום ירו לעבר החפץ, ואז התברר כי לא מדובר במטען. בזמן הטיפול בקרטון, הופסקה תנועת הרכבות לשעה וכתוצאה מכך נגרמו שיבושים קשים הבוקר

  עיכובים של שעה וחצי עד שעתיים נגרמו הבוקר (יום ד') בתנועת הרכבות באזור הרצליה ובית-יהושע, לאחר שחפץ חשוד התגלה על המסילה. 

   

  סמוך לשעה 9:00 התקשר אזרח למוקד המשטרה וסיפר כי כחצי קילומטר דרומית לתחנת בית-יהושע הוא הבחין בגליל המונח על הפסים, ששני קצותיו אטומים עם מכסים שחורים. בעקבות הדיווח הוזעקו למקום כוחות גדולים של משטרה, אשר סגרו את כביש 531 ובמקביל, העבירו דיווח לרכבת ישראל על מנת שתעצור את תנועת הרכבות באזור.

   

  חבלנים של מרחב השרון במשטרה, שהוזעקו למקום, נעזרו ברובוט המשטרתי, שירה לעבר החפץ החשוד. לשוטרים התברר כי לא מדובר במטען חבלה, אלא בגליל קרטון שהיה אטום בכיסוי פלסטיק. לאחר בדיקת החפץ נפתחו הכבישים באזור לתנועה ותנועת הרכבות חודשה. לאחר שחודשה התנועה על המסילה, נרשמו שיבושים קשים. 

   

  רועי היה על אחת הרכבות שהתעכבו בשל החפץ החשוד.

  "נסעתי מתל-אביב לחיפה, זו רכבת ישירה. היא עצרה בהרצליה ואז אמרו שהרכבת תתעכב למשך זמן לא ידוע בעקבות חפץ חשוד. חיכינו 50 דקות בתחנה בהרצליה בתוך הרכבת".

   

  יורם יהודה סיפר כי בנו, שהיה בתחנה בהרצליה היה צריך לחפש דרך חלופית להגיע לעבודתו באזור בית-יהושע, למרות שכבר רכש כרטיס בתחנה. "בתחנה אמרו שיש עיכוב. לאחר מכן אמרו שאין רכבות מהרצליה לכיוון צפון, והוא נאלץ לקחת מונית יחד עם עוד כמה אנשים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "חיכינו 50 דקות בתחנה". ארכיון
  צילום: אלכס קולומויסקי
  מומלצים