שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מחר ולתמיד

  ימים א'-ה'

   

   

   

   

   

  פרננדה מגלה שמקריו מת, וככל הנראה ברברה הרגה גם אותו. סנטיאגו מחפש לכך הוכחות. ברברה נפגשת עם דמיאן. גונסלו חוטף התקף לב לאחר שנודע לו שרבקה סנצ'ס הגישה תלונה נגד קמילו. ארטמיו מבקר את גונסלו בבית החולים. ארטמיו מתוודה על כל פשעיו באוזני גונסלו וגורם לו התקף לב קשה מאוד שבעקבותיו הוא מוכנס לניתוח מסובך.

   

  פרננדה מבינה שחיי פרנקו בסכנה. פרננדה נפגשת עם דמיאן ומנסה לשכנע אותו למסור את אאורורה לידיה במקום לידי ברברה. דמיאן מת בביה"ח. ברברה מנסה לגרום למותו של גונסלו. ברברה משאירה את אאורורה בחדר במלון, אאורורה מתקשרת לפרננדה וזאת באה לחלצה. סנטיאגו מגלה לאאורורה את האמת על הוריה.

   

  ארטמיו נותן הוראה להרוג את אדוארדו. ברברה רוצחת את ארטמיו. מצבו של אדוארדו אנוש, הוא מוטס ליוסטון. גונסלו מחלים ועורך טקס לזכר ארטמיו אחיו. ברברה נידונה ל-70 שנות מאסר. מיגל חוזר ומקים ביחד עם פרננדה את המרכז הקהילתי. מיגל וליליאנה מתאהבים. אדוארדו חוזר ופרננדה מגלה לו שהיא עדיין אוהבת אותו. פרננדה ואדוארדו מתחתנים. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  אדוארדו מתכוון למסור את עצמו לארטמיו בראבו אחרי שיציל את ליליאנה. סטיב והאחרים מתכוננים למבצע החילוץ של לילי. ברברה מגלה שפרננדה בקשר עם אאורורה ונשבעת שלא תיתן לה ולסנטיאגו לקחת אותה ממנה.

   

  דמיאן שולח את לוסיו לחסינטו כדי שיעזור לו לפגוע באאורורה. משימת החילוץ של ליליאנה אמורה להיערך בזמן שארטמיו נפגש עם האב בוסקו. ליליאנה לא בבית וארטמיו מגלה שהאב בוסקו רימה אותו.

   

  ברברה מציעה לפרנקו ולפרננדה עסקה בתמורה לליליאנה. פרננדה ופרנקו עושים אהבה. פרנקו משתף את ארטמיו וסוגר אתו עסקה חדשה. גרדניה מגלה לפרננדה את האמת על פרנקו.

   

  קמילו מועבר לכלא. ברברה מגיעה לארטמיו אבל הוא מאלץ אותה לגלות היכן ליליאנה. ארטמיו נותן לפרנקו את הכתובת שבה נמצאת ליליאנה. פרנקו ופרננדה יוצאים לחלץ את ליליאנה ומביאים אותה ל"לס אנימאס". אאורורה נעלמת.

   

  ארטמיו מודיע לאדוארדו שלא יהרוג אותו לעת עתה. סנטיאגו פוגש את ליליאנה. פרנקו עושה הסכם עם ברברה שינסה לעזור לה למצוא את אאורורה. דמיאן מעביר לברברה מסר בקשר לאאורורה. 

   


  פורסם לראשונה 22/04/2009 12:50

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים