שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צפו: בן 13 נהג על טרקטורון "בשביל הסרט"
  שוטרי משטרת התנועה תפסו באזור בית שמש נהג צעיר: ילד בן 13 שרכב על טרקטורון ללא רישיון. בני משפחתו תקפו את השוטרים, וטענו כי הילד צולם נוהג לשם סרטון לרגל חגיגות הבר מצווה שלו

  סיבה חגיגית לעבור על החוק: שוטרי אגף התנועה במשטרה, המנסים להתמודד עם תופעת נהגי טרקטורונים הנוהגים בפראות ביישובים ובכבישים בין-עירוניים, הופתעו לגלות בסוף השבוע נהג צעיר במיוחד: נער בן 13 בלבד שנתפס כשהוא רוכב על טרקטורון באזור בית שמש. הסיבה לעבירה - הוא צולם על הטרקטורון לשם חגיגות בר המצווה שלו.

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  הילד נתפס בפעילות של היחידה המרכזית של אגף התנועה בסוף השבוע האחרון, במהלכה נתפסו כמה נהגים מאזור בית שמש לאחר שתועדו על ידי השוטרים כשהם מבצעים עבירות תנועה חמורות, ונוהגים ללא קסדה וללא לוחית רישוי. כשעצרו השוטרים את הנהג הצעיר הם הופתעו לגלות כי נהג ללא רישיון בידיעת הוריו ובאישורם, ובני משפחתו אף נכחו במקום והיו עדים לדבר.

   

  הילד וקרוביו טענו בפני השוטרים כי הנהג הצעיר צולם על הטרקטורון לסרטון שיוקרן בבר המצווה שלו.

  כשהבינו שהשוטרים אינם מתרשמים מהסיבה החגיגית, תקפו קרובי משפחתו של הילד את השוטרים וניסו לגרום נזק למצלמה באמצעותה תיעדו את התקרית.

   

  מאגף התנועה נמסר כי הוחלט לאכוף את הנושא בין היתר באמצעות חקירה מקדימה ואיסוף מידע על נהגים עבריינים, ותיעוד של הנהגים נמלטים תוך נהיגה רשלנית וביצוע עבירות תנועה חמורות המסכנות את המשתמשים בדרך .

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים