שתף קטע נבחר

פגישת פיוס בין אוהדי חולון למאבטחים בגלבוע

בעקבות התקרית במשחק בין גלבוע/גליל לאוהדי הקבוצה האורחת ביום ראשון, יזמה מנהלת הליגה מפגש סולחה. אוהדי חולון יגיעו, אך שוקלים צעדים משפטים

אוהדי הכדורסל עדיין תחת הרושם הקשה של התיגרה המכוערת בסיום המשחק ביום ראשון האחרון, בין גלבוע/גליל להפועל חולון (71:73 לחולון), בין מאבטחי המשחק באולם בגן נר לאוהדי הקבוצה האורחת.

 

המתיחות בין הצדדים עדיין קיימת למרות נסיונות הרגעה של מנהלת הליגה. המנהלת פירסמה הודעה: "מדובר בתקרית חריגה, שאין מקומה באולמות הכדורסל והמנהלת מוקיעה כל שימוש באלימות מכל צד שהוא. להבנתנו, מדובר באירוע יוצא דופן, שאינו מעיד על התנהגותם של אוהדי הפועל חולון לאורך העונה כולה וטוב שלא היה מתרחש".


אוהדי הפועל חולון בגן נר לפני התיגרה (צילום: גיל נחושתן) 

 

עוד נאמר בהודעה: "מבדיקה שקיימנו, הגענו למסקנה שמדובר בתקרית שניתן היה למנוע ושאף אחד מהצדדים לא היה מעוניין להגיע למצב שנוצר. החלטנו לקיים מפגש פיוס בין ראשי אוהדי הפועל חולון לאנשי חברת האבטחה באולם בגן נר. הפגישה, בנוכחות קצין הבטחון של המועצה האיזורית גלבוע, תתקיים ביום ראשון (18:00), כשעה וחצי לפני תחילת המשחק הרביעי בסדרה, במטרה לסיים את הפרשה המיותרת הזו".

 

נציגי אוהדי הפועל חולון הודיעו כי יגיעו לפגישה, על מנת שהמשחק יעבור בצורה הטובה ביותר, אך יחד עם זאת הם שוקלים את צעדיהם מהבחינה המשפטית נגד חברת האבטחה.

 

אוהדי הקבוצה טענו: "אנחנו מכבדים את המנהלת והיו"ר אבנר קופל ולכן נגיע לפגישה. שלושת אוהדי חולון שנפגעו מהתקריות האלימות בגן נר בילו אתמול במשך כל היום בבתי החולים ושוחררו לבתיהם, לאחד היה חשש לסדק בגולגולת, לשני נשארו צלקות במצח ולשלישי חבלות בכל הגוף". 

 

מחר, באולם הפחים, תיערך מכירה מוקדמת החל מהשעה 15:30, לקראת משחק מספר 3 שיערך ביום חמישי. כל הכרטיסים שהוקצו לאוהדי חולון לקראת משחק מספר 4 ביום שני אזלו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אוהד הפועל חולון שנפגע
צילום: עדי סרדס
מומלצים