שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  החלטתי לשבור את מחסום הדיבורים במיטה
  נראה לי מוזר ששני אנשים מסוגלים ללקק את האיברים הכי אינטימיים זה של זה, אבל לא להגיד במילים מה בדיוק הם רוצים. תקשורת מינית – למה זה כל כך קשה?
  רן ואני עולים על הטוסטוס שלו, אחרי ארוחת לילה משובחת, בדרכנו אלי הביתה. אני מחבקת אותו מאחור והרוח חולפת מצדדיי באותה עוצמה בה מתרוצצות המחשבות בראשי. אנחנו יוצאים כבר שבוע וקצת. אהבה גדולה אין פה, אבל יש בינינו התאמה. אולי האהבה תצמח? אין התלהבות, אבל נעים לנו יחד. אולי כך אמור להיבנות קשר, נכון? בינתיים אני נהנית מהנעים. נראה מה יוליד יום, או לילה.

   

  כשאנחנו מגיעים אלי השעה כבר מאוחרת ואנחנו מתכוננים להיכנס למיטה. אני מצחצחת שיניים, מסירה עדשות, מתפשטת. הוא כבר מחכה לי עירום במיטה. מתחת לשמיכה אנחנו נצמדים והמגע מתחיל, המשיכה מתעוררת. אני מזדחלת באיטיות במורד גופו ומתחילה לפתל בו את לשוני.

   

  פתאום, כאילו משום מקום, היד שלו מגיחה באיגוף ימני, נוגעת ביד שלי ומנסה לכוון אותה למשהו. אני לא מצליחה להבין מה הוא רוצה מהיד שלי - שאניע אותה? שאסיר אותה? שאחזיק יותר בכוח? מה הוא רוצה?

   

  מתוך הקשבה לקצב גניחותיו וניתוח מעמיק של כוונותיו האפשריות, אני בוחרת באחת האופציות וממשיכה. כשכבר נדמה לי שעליתי על הגל, היד שלו מגיחה כמו כריש מזדקר בלב ים, ושוב מנסה לכוון אותי לעשות משהו שאני לא עומדת על פשרו. למה הוא פשוט לא אומר מה הוא רוצה? ולמה אני לא מרגישה בנוח לשאול?

   

  בגניחות ואנחות אין חופשייה ממני

  כשזה מגיע לשפת הגוף, אין משוחררת ממני, בגניחות ואנחות אין חופשייה ממני, אבל לדבר מילים של ממש - לא הצלחתי. ועם כל הכבוד לתזוזות ולקולות, אין דבר חזק וברור יותר ממילים. לעשות סקס בלי לדבר זה כמו לאכול חצי אבטיח לא פרוס בכפית – זה אפשרי אבל ממש לא אופטימלי. למה להגביל את עצמי לשפת החיות?

   

  הרי סקס או לא סקס, די קשה לתקשר בימינו. אולי דווקא בגלל כל הצ'אטים, הסימוסים והסקייפים, מרוב שהתרגלתי להקליד, שכחתי לדבר. ואולי זה לא קשור לעידן בו אני חיה? אולי מאז ומעולם היה קשה לאנשים לתקשר ורבלית בסקס?

   

  החברה של היום מתייחסת לסקס במבוכה, כמו לילד מופרע ובעייתי שלא ממש יודעים איך להתמודד איתו. אז זה לא מפליא שקשה לי להשתחרר לגמרי ולדבר. יחד עם זאת, תמיד נראה לי מוזר ששני אנשים מסוגלים ללקק את האיברים הכי אינטימיים זה של זה, אבל לא מסוגלים להגיד במילים מה בדיוק הם רוצים.

   

  זה לא היה שונה כשהייתי נשואה, ההיפך. אז תמיד היה איזה משהו לא פתור שליווה את הסקס, עניינים זוגיים למיניהם. תמיד היה נדמה לי שאם אגיד משהו כדי לכוון אותו מה ואיך לעשות, רק אוסיף על הכובד הקיים ואשבש את ההנאה. פחדתי שברגע שאתקשר את הרצונות שלי באופן מילולי הקסם יאבד, משהו ייהרס. חששתי שהביטחון שלו ייפגע, או שהמילים יהפכו את המגע מספונטני למכני. חשבתי שאם הדברים לא באים באופן טבעי, עדיף להשאיר אותם ככה.

   

  לפעמים כל כך רציתי להגיד משהו אבל הייתי עצורה, לא יכולתי לשחרר את המילים ולתת להן לעבור את סף שפתיי, לא הצלחתי לממשן לכדי קול. ואם לא הצלחתי לעשות את זה עם פרטנרים של שנים, איך אצליח ליצור את הפתיחות הזו עם מישהו שאני בקושי מכירה?

   

  "ככה זה טוב", אמרתי בקושי

  לרן לא אמרתי מילה. הקשר בינינו ממילא הסתיים די מהר אחרי אותו הלילה. אבל בעקבות אותה תקרית החלטתי לשבור את המחסום הוורבלי במיטה. ואז הכרתי את מיכאל. סיפרתי לו על הסכר אותו רציתי לפרוץ וביקשתי את עזרתו במשימה. באחד מלילותינו יחד, הוא שאל מה אני רוצה שיעשה לי. הייתי כל כך נבוכה, לא ידעתי מה להגיד. באותו רגע, לא רציתי שום דבר ספציפי.

   

  "ככה זה טוב", אמרתי בקושי, בקול צרוד ושקט. ובכל פעם כששאל, לא יכולתי לענות שום תשובה אחרת, אפילו שלא היתה בה כנות מוחלטת, השאלה הזו הלחיצה אותי. אחרי מספר לילות הצלחתי להגיד לו באיפוק דבר אחד שרציתי שיעשה. מאותו רגע הוא התמקד רק באותו מגע ספציפי ולא הרפה. איך אני אסביר לו עכשיו שהוא צריך לדעת לשחק איתי – לתת לי ולא לתת לי את מה שאני רוצה לסירוגין? והרי הוא לא מכונת הפעלה.

   

  לשאול שאלות שאפשר לענות עליהן ב"כן" או "לא"

  חסרת אונים מהניסיון הכושל, פניתי לחברי הטוב, האינטרנט, בחיפוש אחר טיפים. החיפוש הוליד תוצאות מוזרות, שכללו בעיקר מאמרים וקטעי וידאו המנחים גברים איך לפתות נשים למיטה. מצאתי רק מקור אחד עם טיפ מעניין: כדי למנוע לחץ ומבוכה, צריך לשאול שאלות שאפשר לענות עליהן ב"כן", "לא" או במילה אחת.

   

  שיתפתי את מיכאל במידע החדש. באותו לילה סוער הוא שאל אותי אם מה שהוא עושה טוב לי. עניתי שכן. הקול שלי היה יציב. הוא שאל אם לעשות את זה רך יותר. עניתי "חזק", הקול שלי היה משוחרר. הוא שאל אם להמשיך. אמרתי לו "רק אל תפסיק", והנפש שלי הרקיעה שחקים יחד עם הליבידו.

   

  זה עדיין לא בא באופן טבעי. הדיאלוג במיטה עדיין לא פשוט לי, אבל כשהוא נוצר החיבור מקבל משמעות חדשה - עוצמתית, משוחררת ופתוחה. כשמצליחים לתקשר במיטה, גם התקשורת מחוץ למיטה הופכת קלה ונוחה בהרבה (אם השתחררת ברותחין, תצליח בפושרין). מעבר לכל ההתפלספויות, אני פשוט הרבה יותר נהנית.

   

  מומלץ בכל פה. 


   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  למה להגביל את עצמנו לשפת החיות?
  צילום: index open
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים