שתף קטע נבחר

הגיע הזמן

אנציקלופדיה ynet גאה להציג את "זמן ynet" - שירות מתקדם שיאפשר לכם להגיע ביעילות ובמהירות לתוכן שאתם מחפשים

מנסים למצוא כתבה שפורסמה באנציקלופדיה לפני שנה? פיספסתם את כתבת "דוקו-וידאו" האחרונה שפרסמנו? רוצים לעקוב אחרי כל הכתבות על המנדט הבריטי שפורסמו באנצקילופדיה מאז הקמתה?  

 

אתר "זמן ynet" מציג את כלל הכתבות אשר פורסמו באנציקלופדיה ynet מראשיתה ועד להווה, על גבי ציר זמן ויזואלי, לצד חיפוש טקסט חופשי. כך מתאפשר ניווט לכתבה ספציפית וכן הקשר כולל של רצף כתבות (על פי סדר זמן פירסומן) המתייחס לנושא מסוים או תת ערוץ מסוים. באתר תוכלו למצוא, בשלב זה, את כל הכתבות שפורסמו באנציקלופדיה ynet מראשיתה וכן כתבות מערוץ מחשבים ומערוץ תרבות.  


 הקלקה על אחת התמונות הקטנות, תציג מידע וכן קישור לכתבה

 

איך מוצאים את הכתבה שחיפשתם?

הדרך הטובה ביותר לגלות את יתרונות "זמן ynet" היא התנסות אישית, לכן נמליץ לכם בתחילה להקליק כאן ולגלות בעצמכם את האופציות המגוונות העומדות לרשותכם. במקביל הכנו עבורכם מדריך קצר לשימוש באתר:

 

כל כתבה מיוצגת על ציר הזמן באמצעות תמונה וכותרת. הקלקה על התמונה תעלה בפניכם טקסט קצר (כותרת משנה) המתאר את נושא הכתבה וכן קישור לכתבה המלאה. בכל הפניה לכתבה מוצגת האופציה לעבור לכתבה הבאה אחריה או הקודמת לה על ציר הזמן וכן לכתבה הראשונה והאחרונה על ציר הזמן.

 

בפניכם כמה אפשרויות שונות להגיע לתוכן שחיפשתם: ראשית, יש בידכם את האפשרות לנוע קדימה ואחורה בזמן, באמצעות הקלקה על כפתורי החיצים בצדי המסך. את תצוגת ציר הכתבות ניתן לראות בכמה מיקודים שונים: יום, חודש ושנה. הקלקה על המיקוד הרלוונטי בסרגל הזום, בצדו הימני העליון של המסך, תעלה את התצוגה הרצויה. הנעת גלגלת העכבר תבצע פעולה דומה ו"תכווץ" או "תמתח" את ציר הזמן. כמו כן יש בידכם את האפשרות לנווט ישירות לכתבות שפורסמו בתאריך מסוים באמצעות בחירת היום הרלוונטי בלוח השנה בצדו השמאלי העליון של האתר. 


סרגל הזום "יכווץ" או "ימתח" את ציר הזמן

 

חיפוש בציר הזמן - אתר "זמן ynet" יכול לשמש עבורכם גם כמנוע חיפוש יעיל. באמצעות הקלדת מילה בחלון החיפוש המוצג בחלקו העליון של המסך, תוכלו למצוא את כל הכתבות אודות אישים או מושגים דוגמת: "גוגל",  "נינט", "iphone" וכו'. במידה ותוצאות החיפוש יעלו מספר כתבות, תוכלו לנווט ביניהן באמצעות הקלקה על כפתורי "הקודם" ו"הבא" הנמצאים בתחתית כל נקודת ציון מוגדלת. על מנת לשוב לציר הזמן המלא יש להקליק על כפתור האיקס המוצמד לחלון החיפוש. 


 

כדי לנקות את החיפוש, יש להקליק על כפתור האיקס המוצמד לחלון החיפוש.

 

מה מסמל המספר הצהוב? כאשר מספר הכתבות אותן ביקשתם להציג גדול במיוחד, מוצגות רק חלק מהן על המסך. על מנת לצפות בשאר הכתבות, הקליקו על המספר המופיע בתחתית המסך בתגית הצהובה וציר הזמן "יתרחב" בהתאם ויציג כתבות נוספות. 

  

מה הלאה?

אתר "זמן ynet" עולה היום בגרסה נסיונית (גרסת בטא). פיתוח השירות והרחבתו לערוצי תוכן נוספים ב-ynet תלוי למעשה בכם הגולשים. במהלך השבועות הקרובים נבחן את תגובתכם לשירות החדש ואת מספר המשתמשים בו ובהתאם נחליט על עתידו. מעבר לכך נשמח לקבל ממכם משוב לגבי שימושיות השירות והיתרונות או החסרונות שמצאתם בו. את המשוב ניתן לשלוח באמצעות מייל או לפרסם כתגובה לכתבה זו.

 

אז - מה דעתכם?

 

 

אתר "זמן ynet" הוקם בשיתוף חברת AllofMe .

 

 


פורסם לראשונה 23/07/2009 09:23
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הגיע הזמן לגלות עולם שלם של תוכן
מומלצים