שתף קטע נבחר

ניסו ללחוץ ידיים בכביש: הולכת רגל נפצעה קשה

צעירה בת 25 נפלה קורבן למשחק בכביש של נהג מכונית, שניסה ללחוץ יד לנוסע במכונית שאותה עקף. כשהתקרבו יותר מדי, סטה ימינה ודרס אותה. מצבה קשה מאוד

ביחידה לטיפול נמרץ כללי בבית החולים סורוקה בבאר שבע נאבקים הערב (שבת) על חייה של צעירה בת 25, שנפלה קורבן למשחקים של שני נהגים בכביש 25, ממערב לנתיבות. נהג הרכב הפוגע והנוסע ברכב השני ניסו ללחוץ ידיים דרך החלונות באמצע העקיפה, ואז סטה הנהג הפוגע ימינה ודרס את הולכת הרגל. מצבה קשה מאוד.

 

מחקירה ראשונית של בוחני התנועה במרחב הנגב עולה כי הרכב הפוגע נסע מכיוון באר שבע לאשקלון. כשעבר את צומת המזלג, עקפה אותו מכונית נוספת ובה חבורת צעירים. שתי המכוניות נסעו זו לצד זו, הנהג והנוסע שבמכונית לידו ניסו ללחוץ ידיים. כשהמכוניות התקרבו זו לזו יותר מדי, סטה הנהג ימינה ודרס את הולכת הרגל.


הרכב המעורב בתאונת הדרכים (צילום: הרצל יוסף)

 

אחר כך נמלט הנהג הפוגע מהאזור. לאחר שהתקבלה הודעה על התאונה, ונודע כי הרכב הפוגע נמלט לכיוון אשקלון, הקימו שוטרי סיור מתחנת שדרות מחסום סמוך לצומת גבים ועצרו כעבור זמן קצר רכב חשוד שעליו סימני פגיעות. הנהג נעצר לחקירה ושלושה בני אדם נוספים שהיו ברכב, כולם צעירים בשנות ה-20 לחייהם, עוכבו לחקירה.

 

הנוסעים מסרו את גרסתם, ובנוסף דיווחו עדי ראיה שנסעו אחריהם על מה שארע. הנהג יובא לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו. גם נוסעי המכונית השנייה שהשתתפה באותו משחק בכביש אותרה ומי שהיה במכונית יעוכב לחקירה.

 

קצין הבוחנים מרחב נגב, פקד אבי בנבנישתי, סיפר ל-ynet כי נהג הרכב הפוגע ניסה לשחק משחקים בכביש עם נוסעי הרכב השני שבו היה חברו. "כשהנהג ראה שהוא עומד להתנגש ברכב השני - הוא איבד שליטה, סטה ימינה ונכנס לסחרור. הרכב החל לסטות לשוליים והולכת הרגל נפגעה מהדופן הימני של הרכב".

  

פקד בנבנישתי אמר כי הנהג הודה במיוחס לו ונעצר. "בחקירתו מסר שנלחץ ונבהל כשהבחין שפגע במישהו ולא ידע מה לעשות. הנהג התקשר לגיסו שאמר לו לעצור ולחזור חזרה, אבל הוא נעצר רק לאחר שעצרו אותו שוטרים. יתר הנוסעים שהיו ברכב מסרו את אותה הגרסה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הרכב הפוגע בתאונה
צילום: הרצל יוסף
מומלצים