שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מותג האמר לא ייעלם: ג'נרל מוטורס מצאה קונה

  עדיין לא ידוע מי - אך בג'נרל מוטורס הודיעו לבית המשפט לפשיטות רגל כי בידם חוזה למכירת המותג הבעייתי האמר. גם המחיר נשמר בינתיים בסוד

  ג'נרל מוטורס, יצרנית הרכב האמריקנית שהכריזה אתמול (ב') על פשיטת רגל, מודיעה היום כי הגיעה להסכמה עקרונית למכירת מותג רכבי השטח האמר. בהודעה רשמית שפורסמה בצהריים, אומרים בג'נרל מוטורס כי עסקת המכירה - לגורם שזהותו טרם פורסמה - צפויה להיסגר עד סוף הרבעון השלישי השנה. בשלב זה, נמנעת ג'נרל מוטורס מלפרסם פרטים כלשהם בנוגע להסכם, ובכלל זה את המחיר אותו הסכים הקונה לשלם עבור המותג.

   

  "אני משוכנע שהאמר ישגשג בכל העולם תחת הבעלים החדש", אומר נשיא חטיבת צפון אמריקה בג'נרל מוטורס. "עבורנו, מכירת המותג ממשיכה את האצת ההמצאה-מחדש של ג'נרל מוטורס, והפיכתה ליצרנית רכב רזה וממוקדת יותר". מזכר ההבנות שנחתם בין הרוכש לג'נרל מוטורס, כולל תוכניות להמשך פיתוח המותג, כמו גם את המשך העסקתם של יותר מ-3,000 עובדים בארה"ב.


  מנכ"ל האמר: "העסקה היא חדשות מצוינות ללקוחות קיימים ועתידיים"

   

  במסגרת העסקה, ימשיך האמר לפעול בשיתוף פעולה עם ג'נרל מוטורס לתקופה מוגבלת. כך למשל, אחד ממפעליה של ג'נרל מוטורס ימשיך לייצר את דגמי ה-H3 ו-H3T עד 2010 לפחות. "העסקה תאפשר לנו להמשיך לפתח את המותג, באמצעות רכבי שטח חדשים וחדשניים", אומר ג'יימס טיילור, מנכ"ל האמר. "ההכרזה על העסקה היום היא חדשות מצוינות ללקוחות קיימים ועתידיים של המותג, כמו גם לעובדים, ספקים ומפיצים".

   

  ביבואנית האמר לישראל, חברת UMI, אומרים היום כי למכירת המותג לא צפויה כל השפעה על שיווקו בארץ. יש לציין כי בשנת 2008 מכר המותג 58 כלי רכב בישראל - ירידה של יותר מ-50% בהשוואה לנתוני 2007. גם 2009 אינה מאירה פנים עד כה למותג: רק 17 כלי רכב נמכרו בארבעת החודשים הראשונים של השנה - בהשוואה ל-29 בתקופה המקבילה אשתקד.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים