שתף קטע נבחר

HOT: מפעיל הטוויטר תחת שמנו - מתחזה

מישהו חמד לצון ופתח חשבון טוויטר שיורד על שירות הלקוחות של HOT. החברה לא בדיוק קיבלה את העניין בהומור

"לקוח 624250, הממירים שלנו תומכים אך ורק ב-Windows 3.11. האם תרצה לפנות אל המחלקה הטכנית שלנו?" ו"לקוחה מס' 897542 אנו פשוט מסרבים להאמין שמישהו ירצה להתנתק משירותינו המצוינים" הם רק חלק מהמשפטים הלקוניים שמקשטים את חשבון הטוויטר המזוייף וההומוריסטי על חברת HOT.

 

כמיטב המסורת האמריקנית, שכוללת חשבונות טוויטר פארודיים רבים, מישהו חמד לצון והקים חשבון סאטירי למוקד השירות של חברת הטלוויזיה והאינטרנט. העיצוב האדום, הלוגו והטקסטים הקרים ותאגידיים שנשמעים כאילו נלקחו ממוקד השירות הטלפוני האמיתי של החברה, עשו את העבודה, וכמה גולשים שיגרו תלונות אמיתיות לחשבון.

 

הוט, כצפוי, לא הגיבה בהומור לבדיחה הזו, והפיצה את ההודעה הבאה לתקשורת בתגובה: "HOT מזהירה: איתרנו מתחזה ל-HOT בטוויטר. חברת HOT זיהתה היום בצהריים חשבון של מתחזה בטוויטר בשם HOT_TV אשר נפתח היום. HOT מפנה את תשומת ליבם של לקוחותיה להיזהר מהטעייה, או אף חמור מכך, מהעברת פרטים לחשבון זה בטוויטר. מי מלקוחות HOT אשר מעוניין לפנות לחברה נא להשאיר פרטים באתר הבית הרשמי, www.hot.net.il

 

בין החשבונות המזוייפים האחרים של סלבריטאים ישראלים בולטים בטוויטר אפשר למנות את לא בנימין נתניהו, רני רהב המזוייף ועוד כמה שזכו לכך.

 

נכון לכתיבת שורות אלה, החשבון הוסר מהרשת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
HOT. שירות לקוחות בטוויטר, בכאילו
מומלצים