שתף קטע נבחר

חשד: ילדים קיימו יחסי מין עם ילדות תחת איום

ילדה כבת 12 מאזור השפלה סיפרה כי ילדים בני גילה איימו עליה ולכן נאלצה לקיים עימם יחסי מין. בחקירה התברר כי עוד ילדה אולצה לקיים יחסים. הילדים טענו שלא ידעו שמדובר בדבר אסור

12 ילדים בגילאי 11-13 מאזור השפלה קיימו יחסי מין עם מספר ילדות - לפחות שתיים - לאחר שעות הלימודים. החשוד המרכזי בן 11. במשטרה חושדים כי כמה מהמקרים נעשו תוך הפעלת אלימות ואיומים. שלושה מהילדים נשלחו למעצר בית, והאחרים שוחררו משום שהם אינם ברי-עונשין. כך הותר הבוקר (יום ב') לפרסום.

 

הפרשה נחשפה בעקבות דיווח שהגיע מבית הספר שבו לומדים המעורבים, על כך שילדה כבת 12 מקיימת יחסי מין עם תלמידים בני גילה. חוקרי מחלק הנוער וחוקרים של השירות הסוציאלי זימנו את הילדה לחקירה, שם סיפרה שילדים בני גילה הפעילו עליה איומים ואלימות ולכן נאלצה לקיים עימם יחסי מין במקומות מסתור שונים ברחבי העיר.

 

בחקירה עלו פרטים על ילדה נוספת שעל-פי החשד - גם היא אולצה לקיים יחסי מין עם אותם הילדים.

 הילדה השנייה סיפרה שהילדים, שאת חלקם הכירה, איימו עליה בהזדמנויות שונות ודרשו ממנה לבוא עימם ולקיים יחסי מין. כשהתבררה התמונה, זימנו החוקרים את הילדים הקטנים, שחלקם אינם אפילו בני 12. בחקירה עלה חשד כי ילדות נוספות נפלו קורבן למעשי הילדים.

 

מנגד, הילדים סיפרו בחקירה כי לא ראו במעשיהם עבירה פלילית. החוקרים סבורים כי חלק מהמעשים הם מעשי אונס, וחלקם מעשים מגונים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אופירה יוחנן ווילק
אילוסטרציה
צילום: אופירה יוחנן ווילק
מומלצים