שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  דבש לטיפול בבעיות מערכת העיכול

  אורח החיים המודרני, תזונה לא מאוזנת, הפרעות אכילה, צריכת אלכוהול מוגזמת, שימוש רב מדי בתרופות ובייחוד השימוש המופרז באנטיביוטיקה הם הגורמים המרכזיים להפרעות במערכת העיכול, הפרעות הפוגעות במאזן העדין הקיים באופן טבעי בגוף בין החיידקים ה"טובים" והחיידקים ה"רעים".

   

  "גסטומל" – מוצר כוורת של "מעבדות צוף גלובוס" - מעודד שגשוג של החיידקים "הטובים" - הפרוביוטיים, וזאת תוך כדי הסרתם של מחוללי מחלות אחרים. שימוש ממושך במוצר אינו גורם להפרת האיזון העדין בחיידקי המעיים ובניגוד לאנטיביוטיקה, החיידקים "הרעים" לא מפתחים עמידות לגסטומל. כמו-כן, יש לו השפעה אנטי דלקתית. הוא מונע, מחליש ועוצר התפתחות דלקות וכיבים ועוזר באיחוי ובריפוי מהיר שלהם.

   

  גסטומל מיוצר ע"י דבורים הניזונות מצמחי מרפא כגון: עלי דפנה, מרווה, אספסת, אנגליקה והידרנגה. שילוב צמחי המרפא עם הפרוקטוז (המיוצר ע"י הדבורים) מעודד שגשוג של חיידקים "טובים". תכונותיהם של צמחי המרפא מועצמות בתהליך המתקיים בגוף הדבורה.

   

  צריכת גסטרומל, בנוסף לאנטיביוטיקה קונבנציונאלית מומלצת כטיפול משלים במצבים של דלקות, מקצרת את משך ההחלמה ומאפשרת התאוששות מהירה של מערכת העיכול.

   

  • כמה: 50 שקלים
  • איפה: להשיג בבתי הטבע ובתי המרקחת 
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים