שתף קטע נבחר

מכר של ברלוסקוני: הנשים קיבלו רק החזר הוצאות

בהודעה שפרסם ג'מפאולו טרנטיני, איש עסקים איטלקי, טען כי הנשים שהוזמנו למסיבות שנערכו במעונו של ראש הממשלה לא קיבלו תשלום בעבור השתתפותן - אלא רק החזר על הוצאות הנסיעה. לדבריו, ברלוסקוני כלל לא היה מודע להחזרים ששולמו

איש עסקים ש"גייס" נשים צעירות כדי שישתתפו במסיבות שקיים ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני התנצל בפניו על חלקו בפרשה החדשה המעיבה על המנהיג הקשיש והצבעוני.

 

האיש, ג'מפאולו טרנטיני, העביר אמש (שבת) הודעה לסוכנות הידיעות האיטלקית הרשמית אנס"א שבה טען כי לא שילם לנשים בעבור השתתפותן במסיבות של ברלוסוקוני,

אלא רק החזיר להן את הוצאות הנסיעה. בכך, הכחיש את ההאשמות כאילו קיבלו נשים שהשתתפו במסיבות של ראש הממשלה תשלום, בכלל זה גם זונת צמרת. הוא ציין כי ברלוסקוני לא ידע על כך שהנשים קיבלו החזרים בעבור הנסיעה - והביע צער על כך שכוונותיו הטובות הפכו לסקנדל חדש הטורד את מנוחתו של ראש ממשלת איטליה.

 

טרנטיני עמד במוקד ההאשמות החדשות הנוגעות לחיבתו הידועה של ברלוסקוני לנשים צעירות הפרשה החלה לפני שבועות, כאשר רעייתו של ברלוסקוני, ורוניקה לאריו, הודיעה כי בכוונתה להתגרש מבעלה, בין היתר בשל חיבתו של בעלה לכוכבניות ודוגמניות, שאותן בחר להתמודד מטעם מפלגתו בבחירות לפרלמנט האירופי.

 

מאז, נדרש ברלוסקוני להכחיש שוב ושוב כי ניהל מערכת יחסים לא ניאותה עם נואמי לטיציה, דוגמנית בת 18, וכי אירח דוגמניות ונערות ליווי במסיבותיו, שקיבלו תשלום על הופעותיהן. הוא כינה את ההאשמות "שטויות" והאשים את התקשורת בניהול מסע הכפשה נגדו. עם זאת, שלוש נשים אמרו בראיון לעיתונים איטלקיים כי הוזמנו על ידי טרנטיני להשתתף במסיבות במעונו של ראש הממשלה בסתיו ובחורף האחרונים.

 

אחת מהן, פטריציה ד'אדריו, שמקורביה טענו כי היא זונת צמרת מהעיר בארי, אמרה ל"קוריירה דלה סרה" בשבוע שעבר כי קיבלה תשלום של אלף אירו כדי להשתתף במסיבה שנערכה במעונו של ראש הממשלה באוקטובר שעבר, ואחר כך שבה

לשם בנובמבר ובילתה שם את הלילה. היא ציינה כי הקליטה את ראש הממשלה שלא בידיעתו כאשר שהתה בביתו, והעבירה את ההקלטות לתובעים בבארי.

 

בהודעתו, אמר טרנטיני כי הנשים אינן דוברות אמת - וכי הן מנסות לפגוע בראש הממשלה. הוא התנצל בפני ברלוסקוני על כך ש"פגע בו שלא מדעת". הוא ציין כי הזמין את הנשים למסיבות כי רצה לעשות על ראש הממשלה - שאותו פגש לאחרונה - רושם טוב. "אין ספק שברלוסקוני לא יכול היה לדעת שהחזרתי להן את דמי הנסיעה", סיכם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לא היה מודע לתשלום? ברלוסקוני
צילום: AFP
תצלום מאחת המסיבות, שהתפרסם ב"אל-פאיס"
צילום מסך
מומלצים