שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  חיים גנובים

  ימים א'-ו'

   

   

   

  באוטיסטה עוקב אחר ניקולס וחוליאנה. חוליאנה מאיימת על ניקולס באקדח לא טעון וניקולס מתחיל לחנוק אותה. באוטיסטה מתפרץ ומגן עליה. ניקולס כופה על באוטיסטה הפצוע לסכן את עצמו. קורץ מגלה שאסטור עומד מאחורי חטיפת בנו.

   

  באוטיסטה מגלה היכן אנה קבורה ומחלץ אותה ברגע האחרון, אבל ניקולס יורה בו. קורץ עומד לחסל את אסטור אך אנשי פסקלה מגיעים וממוטטים את כל הרשת. נאצ'ה נפרדת מדנטה. רוסריו מודה במסיבת עיתונאים לבאוטיסטה .

   

  אסטור נוסע בלי נאצ'ה ולהפתעתו הוא מגלה את דנטה. זה מפוצץ אותו בתוך הרכב. נאצ'ה חוזרת לכפר ילדותה. פסקלה מייעד למרטין את משרתו. כעבור שמונה חודשים, פביו ואלחנדרה עומדים להינשא ושני אורחים מפתיעים מגיעים לחתונה. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  רוסריו חוזרת למעון יחד עם חוליאנה. באוטיסטה מבקש את עזרת חוליאנה כדי לברר איפה ניקולס מחזיק את אנה. רוסריו מגלה שחוליאנה ברחה. מישהו מגיע בהפתעה למקום שבו ניקולס מחזיק את אנה.

   

  ניקולס כמעט מחסל את אנה כשדנטה מופיע. הוא מצליח לברוח איתה. באוטיסטה ופביו תופסים את דנטה החבול. אסטור ומעדכן אאת קינטנהו על הקרע ברשת. תוצאת בדיקת הרקמות מעידה שדניאלה אינה אמה של אמה.

   

  באוטיסטה כמעט מחסל את דנטה. הוא מגיע לאחוזה של מונסראט. חוליאנה נפגשת עם ניקולס ומתנשקת אתו. אמה פגועה מהתגובה של דניאלה. אוקטביו מנשק את דניאלה. דנטה חוטף את בנו וכלתו של קורץ.

   

  ניקולס כולא את חוליאנה. הוא קובר את אנה בארון ושולח את תמונתה בארון לנייד של באוטיסטה. אסטור מצליח למשוך את קורץ חזרה לארגנטינה ומאשים את דנטה וניקולס בחטיפות. נאצ'ה אומרת לדנטה שהוא חטף את בנו וכלתו של קורץ.

   

  ניקולס מציב לבאוטיסטה תנאים כדי להוציא את אנה מהארון שבו היא קבורה. מרטין ופביו מבקשים את עזרת פסקלה. קורץ חשדן מאוד ואנשיו מגלים כנראה היכן דנטה נמצא. דנטה מגלה את מי הוא חטף ונבהל מאוד.

   


  פורסם לראשונה 24/06/2009 12:14

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים