שתף קטע נבחר

פתיתי רשת: רקויאם למייקל

סיבוב נוסף באתרים ההזויים ביותר ברשת, עם דגש מיוחד על מלך הפופ שמת בסוף השבוע, מייקל ג'קסון. וגם: פתקים צהובים, ציפורים משעממות וטוויטר מומלץ

פתיתי ג'קסון

מותו של כוכב הפופ מייקל ג'קסון הצית את הרשת, ובין אלפי האתרים והבלוגים בחרתי להציג את עבודתו של אורן עמרם שביצע בדיוק לפני שנה סקירה מפורטת על האמן. 

 

כל מי שביקר ב"דיסנילנד" לפני שני עשורים לא ויתר על הצפייה בסרט התלת ממדי ההזוי Captain EO, אותו ביים פרנסיס פורד קופולה, הפיק ג'ורג לוקאס – ועלותו היתה 30

מיליון דולר ל-17 דקות – ההפקה הכי יקרה אי פעם במושגי אותן שנים.

 

למה אני מפרסם את זה? כי אם תיכנסו לסרט ההזוי לא תאמינו כמה מגוחך נראה מייקל ג'קסון בתפקיד הכי הזוי שביצע אי פעם בחייו. בעצם, כשאני חושב על זה שוב - כנראה שלא.

 

פתיתים צהובים 

אלעד רובינשטיין לא האמין למראה עיניו כשראה מה ניתן לעשות עם פתקיות צהובות כאן במדינת ישראל , מה שמזכיר את הסרטון הוותיק והנפלא הזה, בו מבצעים ניסוי ומדגימים את היכולת הוירטואוזית של הפתקים להתנהג כמו "סלינקי" אמיתי.

 

ואם כבר אנחנו עוסקים בפתקים צהובים, כאן ניתן לראות כיצד אפשר ליצור עימם סרט אנימציה יפיפה

 

פתיתים מרדימים

אני שמח לראות שאתם שולחים הרבה מיילים עם תוכן שאתם מאמינים שהוא מעניין. הבעיה שחלקכם לא ממש

"פוגע", כמו למשל יעל לב, ששלחה לנו את הסרטון הבא שגרם לי להירדם על המקלדת, וכשהתעוררתי צפיתי בסרט השני ששלחה ואתם יודעים בדיוק מה קרה לי שוב.

 

פתיטוויטר

מגיעות אליי הרבה בקשות לפרסום "צייצנים" מצטיינים, ולכן החל מהיום אפרסם טוויטר אחד מעניין ביום. אתחיל עם חבר יקר בשם אליעד עמר, שמאז שנרשם לטוויטר אין לו חיים, כי הוא הפך למעשה לסוכנות ידיעות של ממש הכוללת את כל החדשות ההזויות ביותר עליהן ניתן ללמוד – שווה ומומלץ. 

 

נתקלתם באתר הזוי? אז למה שלא תשתפו את כל הכיתה?

ptitimynet@gmail.com

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים